Seko mums Šodien saziedoti jau 197,352.59 €

Palīdzība Kristijānai Mensonei

Mērķis: rehabilitācija 4 gadus vecai meitenītei

 Gadā nepieciešams: 9000 Ls

Kristijānai ir bērnu cerebrālā trieka. Ģimenē aug 2 meitiņas. Kristijāna nu jau prot rāpot, pateikt dažus vārdiņus( mamma, baba, redzi), cenšas celties kājās  un nostāvēt. Mācās staigāt ar staigulīti. Interesē grāmatas, var tās šķirstīt un rādīt citiem stundām ilgi. Tas viņai sagādā milzu prieku. Enerģiska, centīga, pacietīga, mīlīga meitenīte, kurai patīk daudz laika pavadīt svaigā gaisā. Meitenīte ir aktīva savās iespēju robežās.
Meitenīte ir saņēmusi rehabilitācijas kursu Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā.  Ārstu ieteikums iziet rehabilitācijas kursus vismaz 3 reizes gadā, jo tad Kristijānai būs iespēja vairāk palīdzēt. Ir jāstiepj kāju cīpslas un jātaisno mugurkauls, jo tas meitenītei ir deformēts. Bez cīpslu iztaisnošanas meitenīte nevar nostāvēt un nevar sākt staigāt.
Kristijānas mīlīgais smaids neskatoties, uz to, ka grūti un pāri gājuši dažādi pārbaudījumi spēj dienas padarīt daudz gaišākas, iedveš cerību, ka viss būs kārtībā. Kristijānas kvēlākā vēlēšanās ir runāt, staigāt bez citu palīdzības.
 Palīdzēsim Kristijānai šo sapni piepildīt!

 Projekts ievietots portālā: 19.04.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Twitter konvojs Ukrainai

Cilvēkos ir spēks!

Brīvības piemineklis neredzīgiem cilvēkiem

Palīdzība Antonam Korņevam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 742 013.13 €