Seko mums Šodien saziedoti jau 195,709.59 €

Palīdzība Kristiānam Griezem

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Kristiānam nepieciešamā summa saziedota.

Kristiāns ir 12 gadus jauns pusaudzis, kurš ikdienā cīnās ar bērnībā uzstādītās diagnozes sekām. Kristiāns ir pacietīgs, centīgs un nav atmetis optimismu ne mirkli. Kristiāns mācās 6.klasē, un bieži saņem no skolotājiem atzinīgus vārdus par centību un neatlaidību. Paralēli mācībām, Kristiāns jau gadu mācās programmēšanu Datoriums – Eiropas kodēšanas skolā. Ar programmēšanu ir saistīti Kristiāna nākotnes sapņi, un mēs noteikti par viņu vēl dzirdēsim.

Gada vecumā zēnam tika uzstādīta diagnoze- 1. tipa spinālā muskuļu atrofija (Werding-Foffmann). Zēns ir ratiņkrēslā un pārcietis neskaitāmus rehabilitācijas kursus, procedūras un manipulācijas. Pirms vairāk nekā gada tika izcīnīta nozīmīga uzvara – viņam tika veikta sarežģīta mugurkaula operācija un tika dota iespēja pašam elpot. Pirms operācijas puisim no sēdēšanas ratiņkrēslā bija izveidojusies muguras skolioze, tika nospiestas plaušas un apgrūtināta elpošana patstāvīgi.

Kristiāns jau gadiem sadzīvo ar lielu problēmu, dēļ kuras izjūt ne tikai emocionālu, bet arī fizisku diskomfortu. Jau gadiem zēns cieš no sakodiena problēmām, kas izraisa arī citas veselības problēmas, jo jāuzņem specializētā pārtika, lai viņa organisms varētu funkcionēt. Zobārstniecības speciālisti ir atraduši risinājumu – izgatavojot speciālo kapi, ar kuras palīdzību var atrisināt zēna sakodiena problēmu. Diagnostika un zobu regulēšana ar kapēm kopā izmaksā 4000 eiro un ģimene lūdz mūsu palīdzību, jo iespējas samaksāt pašiem par kapēm nav.

Mēs kopā palīdzēsim Kristiānam uzlabot viņa dzīvi un virzīties tuvāk viņa sapņiem! Palīdzēsim kopā!

 

Projekts ievietots portālā 16.11.2021

Projekts noslēgts 02.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim sagatavoties skolai!

Atkārtota palīdzība Deividam Grisenko

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Ukrainas cilvēkiem!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 740 370.13 €