Follow us Today has already donated 12,246.00 €

Palīdzība Kristiānam Griezem

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Kristiānam nepieciešamā summa saziedota.

Kristiāns ir 12 gadus jauns pusaudzis, kurš ikdienā cīnās ar bērnībā uzstādītās diagnozes sekām. Kristiāns ir pacietīgs, centīgs un nav atmetis optimismu ne mirkli. Kristiāns mācās 6.klasē, un bieži saņem no skolotājiem atzinīgus vārdus par centību un neatlaidību. Paralēli mācībām, Kristiāns jau gadu mācās programmēšanu Datoriums – Eiropas kodēšanas skolā. Ar programmēšanu ir saistīti Kristiāna nākotnes sapņi, un mēs noteikti par viņu vēl dzirdēsim.

Gada vecumā zēnam tika uzstādīta diagnoze- 1. tipa spinālā muskuļu atrofija (Werding-Foffmann). Zēns ir ratiņkrēslā un pārcietis neskaitāmus rehabilitācijas kursus, procedūras un manipulācijas. Pirms vairāk nekā gada tika izcīnīta nozīmīga uzvara – viņam tika veikta sarežģīta mugurkaula operācija un tika dota iespēja pašam elpot. Pirms operācijas puisim no sēdēšanas ratiņkrēslā bija izveidojusies muguras skolioze, tika nospiestas plaušas un apgrūtināta elpošana patstāvīgi.

Kristiāns jau gadiem sadzīvo ar lielu problēmu, dēļ kuras izjūt ne tikai emocionālu, bet arī fizisku diskomfortu. Jau gadiem zēns cieš no sakodiena problēmām, kas izraisa arī citas veselības problēmas, jo jāuzņem specializētā pārtika, lai viņa organisms varētu funkcionēt. Zobārstniecības speciālisti ir atraduši risinājumu – izgatavojot speciālo kapi, ar kuras palīdzību var atrisināt zēna sakodiena problēmu. Diagnostika un zobu regulēšana ar kapēm kopā izmaksā 4000 eiro un ģimene lūdz mūsu palīdzību, jo iespējas samaksāt pašiem par kapēm nav.

Mēs kopā palīdzēsim Kristiānam uzlabot viņa dzīvi un virzīties tuvāk viņa sapņiem! Palīdzēsim kopā!

 

The Project is placed online on: 16.11.2021

Project completed 02.12.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Latvian hunters to protect Ukraine!

Palīdzība Lienei Bandeniecei

Palīdzi Ukrainas bēgļiem!

Palīdzība ārkārtas situācijās

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 746 867.02 €