Seko mums Šodien saziedoti jau 1,348.26 €

Palīdzība Kristianam Emīlam Matevicam

Paldies ziedotājiem! Nepieciešamā summa autokrēsliņa iegādei ir saziedota. 

Mūsu atbalsts ļoti nepieciešams Emīlam no Stendes. Emīla diagnoze ir cerebrālā trieka. Zēns šajā pasaulē var dzīvot, tikai vecāku aprūpēts un lolots. Zēns ir pilnībā atkarīgs no aprūpētāja – ir barojams, ģērbjams, guldāms un grozāms. Emīls patstāvīgi nemaina pozas, iztrūkst galvas kontrole, nesēž un nestaigā. Emīla aprūpētājs ir viņa mamma, kura nemainīgi ir klāt savam dēliņam un palīdz 24 stundas diennaktī.

Emīla mamma katru dienu mēro ar auto 60 km, lai vestu dēlu uz skolu un pēc skolas uz rehabilitācijas nodarbībām. Emīls nerunā, bet ar acīm un rokas spiedienu var parādīt, cik pateicīgs viņš ir. Ar acīm izsaka sajūsmu par saviem tuviniekiem, dzīves notikumiem. Skolā Emīls tiek apmācīts komunicēt caur datoru, bet šobrīd lielākās grūtības viņam ir noturēt galvu taisnā pozīcijā. Rehabilitācijas speciālisti ir atraduši risinājumu – speciālu galvas balstu - fiksatoru. Vēl papildus Emīlam ir nepieciešams speciāls autokrēsliņš. Galvas balsta fiksators izmaksā 1960 eiro. Speciālais autokrēskiņš izmaksā 3115 eiro, no kuriem valsts apmaksā 1500 eiro, starpība jāsedz pašai ģimenei no saviem līdzekļiem. Kopējās izmaksas par galvas balstu un autokrēsliņu ir 3575 eiro, kas Emīla ģimenei ir milzīgas izmaksas un tā lūdz mūs palīdzēt.

Palīdzēsim kopā atvieglot Emīla ikdienu! Emīls mums visiem pateicībā paspiedīs roku! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 15.06.2023

Projekts noslēgts 19.06.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība Braienam Mednim

Atbalsts AZOV 12. speciālo operāciju brigādei

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 059 583.60 €