Seko mums Šodien saziedoti jau 2,940.11 €

Palīdzība Kristeram Spandegam

Kristeram ir četri gadi, un viņš ir dzīvespriecīgs, draudzīgs un atvērts puisēns, kurš ļoti vēlas pats skriet un braukt ar divriteni. Diemžēl puisēna kājas ir pārāk vājas, lai to paveiktu, arī līdzsvars nav stabils, tādēļ ir daudz jāstrādā un jāvingro, lai kļūtu spēcīgāks.

Šobrīd Kristers sāk apzināties to, ka viņš nevar izdarīt to, ko viņa vienaudži, nevar to, ko viņa divgadīgā māsiņa. Reizēm zēns jūtas bezspēcīgs un sagrauts, ļoti pārdzīvo savu nevarēšanu, bet, neskatoties uz to, nekad nepadodas. Lai Kristers fiziski attīstītos viņam ir vajadzīgs lielāks spēks un palīdzība, jo tikai pirms gada puisēns ir spēris pirmos patstāvīgos soļus.

Kristera gaidību laikā viņa smadzenēs izveidojās vairāki asins izplūdumi, kuru rezultātā veidojās hidrocefālija (smadzenēs krājās ūdens). Pirmajā dzīves mēneša laikā viņa galvā tika ievietots šunts. Tā ir ierīce, kas izvada lieko šķidrumu no smadzenēm un neļauj tam tur krāties un smadzenes līdz ar to var normāli attīstīties. Asins izplūduma un ūdens krāšanās rezultātā smadzenes tika skartas un bojātas. Kristeriņam ir fiziskās attīstības traucējumi, gaitas, līdzsvara un kustību koordinācijas traucējumi. Kristers ļoti vēlas būt patstāvīgs, bet fiziskā nestabilitāte to viņam neļauj, tādēļ speciālisti rekomendē regulāri bez pārtraukumiem apmeklēt rehabilitācijas nodarbības. Gadā Kristera rehabilitācijai nepieciešami EUR 4320, kas ietver trīs intensīvus rehabilitācijas kursus.
Jūsu palīdzība ļaus Kristeram kļūst stiprākam un patstāvīgākam un vecāki ir ļoti pateicīgi par mūsu vēlmi palīdzēt mazajam censonim.

Kopā mēs varam sagādāt Kristeram skaistu un vērtīgu dāvanu! Kopā mums izdosies!

 

Projekts ievietots portālā 19.11.2020

Projekts noslēgts 31.12.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Uldim Vasiļevskim

Dakteris POGA

Palīdzība Artjomam Čubarovam

#Neklusē!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

947 104.31 €