Follow us Today has already donated 2,930.11 €

Palīdzība Kristeram Spandegam

Kristeram ir četri gadi, un viņš ir dzīvespriecīgs, draudzīgs un atvērts puisēns, kurš ļoti vēlas pats skriet un braukt ar divriteni. Diemžēl puisēna kājas ir pārāk vājas, lai to paveiktu, arī līdzsvars nav stabils, tādēļ ir daudz jāstrādā un jāvingro, lai kļūtu spēcīgāks.

Šobrīd Kristers sāk apzināties to, ka viņš nevar izdarīt to, ko viņa vienaudži, nevar to, ko viņa divgadīgā māsiņa. Reizēm zēns jūtas bezspēcīgs un sagrauts, ļoti pārdzīvo savu nevarēšanu, bet, neskatoties uz to, nekad nepadodas. Lai Kristers fiziski attīstītos viņam ir vajadzīgs lielāks spēks un palīdzība, jo tikai pirms gada puisēns ir spēris pirmos patstāvīgos soļus.

Kristera gaidību laikā viņa smadzenēs izveidojās vairāki asins izplūdumi, kuru rezultātā veidojās hidrocefālija (smadzenēs krājās ūdens). Pirmajā dzīves mēneša laikā viņa galvā tika ievietots šunts. Tā ir ierīce, kas izvada lieko šķidrumu no smadzenēm un neļauj tam tur krāties un smadzenes līdz ar to var normāli attīstīties. Asins izplūduma un ūdens krāšanās rezultātā smadzenes tika skartas un bojātas. Kristeriņam ir fiziskās attīstības traucējumi, gaitas, līdzsvara un kustību koordinācijas traucējumi. Kristers ļoti vēlas būt patstāvīgs, bet fiziskā nestabilitāte to viņam neļauj, tādēļ speciālisti rekomendē regulāri bez pārtraukumiem apmeklēt rehabilitācijas nodarbības. Gadā Kristera rehabilitācijai nepieciešami EUR 4320, kas ietver trīs intensīvus rehabilitācijas kursus.
Jūsu palīdzība ļaus Kristeram kļūst stiprākam un patstāvīgākam un vecāki ir ļoti pateicīgi par mūsu vēlmi palīdzēt mazajam censonim.

Kopā mēs varam sagādāt Kristeram skaistu un vērtīgu dāvanu! Kopā mums izdosies!

 

The Project is placed online on: 19.11.2020

Projekts noslēgts 31.12.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Georgam Strazdiņam

Palīdzība Artjomam Čubarovam

Families with children who have impairments

Palīdzība Sabīnei Saveļjevai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

947 094.31 €