Seko mums Šodien saziedoti jau 110.00 €

Palīdzība Kristeram Spandegam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Kristeram nepieciešamā summa saziedota.

Kristeram ir trīs gadi, un viņš ir dzīvespriecīgs, draudzīgs un atvērts puisēns. Tikai šovasar viņš uzsācis patstāvīgi staigāt un apmeklēt bērnudārzu. Kristers par to ir ļoti priecīgs un ik dienu viņu atbalsta ģimene un mazā māsiņa.

Vēl gaidību laikā Kristera smadzenēs konstatēja asins izplūdumu, kura rezultātā veidojās hidrocefālija un pēc dzimšanas tika ievietots šunts. Puisēnam slimības dēļ ir grūtības pārvarēt lielus šķēršļus un ir grūti noiet lielus gabalus. Kristers ļoti vēlas darīt lietas, ko dara bērni viņa vecumā – skriet, lēkt, kāpelēt, dauzīties, spēlēt bumbu. Diemžēl katra diena Kristeram ir izaicinājums, jo viņš ir pakļauts lielam riskam nokrist un sasisties. Bieži kritieni ir Kristera ikdiena un vecākiem ļoti sāp sirds, to piedzīvojot. 

Lai Kristera ikdiena kļūtu gaišāka un drošāka, lai varētu viņš varētu spēlēties ar bērniem, droši staigāt, spēlēt bumbu, lēkāt un darīt vēl citas viņa vecumā saistošas lietas, ir vajadzīga regulāra rehabilitācija un rekomendētais TheraSuit terapijas kurss rehabilitācijas centrā POGA.

Ģimene lūdz mūsu palīdzību Kristeriņa dzīves kvalitātes uzlabošanai. Nepieciešami 900 eiro. Kopā tas mums ir pa spēkam.

Mēs varam piepildīt Kristera sapni par aktīvu un drošu bērnību.

Projekts ievietots portālā 30.09.2019

Projekts noslēgts 10.10.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Dmitrijam Orlovam

Palīdzība Tomasam Dobindam

Palīdzība Paulam Padžus Tīsam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 145 099.27 €