Follow us Today has already donated 1,166.27 €

Palīdzība Kristeram Spandegam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Kristeram nepieciešamā summa saziedota.

Kristeram ir trīs gadi, un viņš ir dzīvespriecīgs, draudzīgs un atvērts puisēns. Tikai šovasar viņš uzsācis patstāvīgi staigāt un apmeklēt bērnudārzu. Kristers par to ir ļoti priecīgs un ik dienu viņu atbalsta ģimene un mazā māsiņa.

Vēl gaidību laikā Kristera smadzenēs konstatēja asins izplūdumu, kura rezultātā veidojās hidrocefālija un pēc dzimšanas tika ievietots šunts. Puisēnam slimības dēļ ir grūtības pārvarēt lielus šķēršļus un ir grūti noiet lielus gabalus. Kristers ļoti vēlas darīt lietas, ko dara bērni viņa vecumā – skriet, lēkt, kāpelēt, dauzīties, spēlēt bumbu. Diemžēl katra diena Kristeram ir izaicinājums, jo viņš ir pakļauts lielam riskam nokrist un sasisties. Bieži kritieni ir Kristera ikdiena un vecākiem ļoti sāp sirds, to piedzīvojot. 

Lai Kristera ikdiena kļūtu gaišāka un drošāka, lai varētu viņš varētu spēlēties ar bērniem, droši staigāt, spēlēt bumbu, lēkāt un darīt vēl citas viņa vecumā saistošas lietas, ir vajadzīga regulāra rehabilitācija un rekomendētais TheraSuit terapijas kurss rehabilitācijas centrā POGA.

Ģimene lūdz mūsu palīdzību Kristeriņa dzīves kvalitātes uzlabošanai. Nepieciešami 900 eiro. Kopā tas mums ir pa spēkam.

Mēs varam piepildīt Kristera sapni par aktīvu un drošu bērnību.

The Project is placed online on: 30.09.2019

Projekts noslēgts 10.10.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Markusam Lauskim

Fulfil a child's dream!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Smagi slimu cilvēku atbalstam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

589 754.40 €