Seko mums Šodien saziedoti jau 61.00 €

Palīdzība Kristeram Pučkam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Kristeram ir 8 gadi, zēns ir veiksmīgi pabeidzis 1. klasi un nu jau sāk skolas gaitas otrajā klasē. Kristera stāsts ir īpašs un reizē ļoti aizkustinošs. Zēns piedzima priekšlaicīgi, pirms laika - 23./24.grūtniecības nedēļā. Pēc piedzimšanas zēnam bija problēmas ar elpošanu, jo plaušas vēl nebija attīstījušās, lai Kristers varētu pats elpot. Zēnam tika konstatēts liels asins izplūdums galvā un redzes problēmas (šķielēšana). Tika uzstādītas vairākas diagnozes - bērnu cerebrālās triekas, bronhopulmonālā displāzija (smagas pakāpes), simptomātiska epilepsija, kreisās puses hemiparēze, psihomotorās attīstības aizture.

Neskatoties uz visām diagnozēm, Kristers ir ļoti smaidīgs, zinātkārs un dzīvespriecīgs zēns, liels pētnieks, kuram patīk skatīties un lasīt enciklopēdijas, nodarboties ar pētniecību un klausīties mūziku. Pateicoties ziedotāju atbalstam, ģimenes lielajam spēkam un Kristera smagajam darbam rehabilitācijā, ir sasniegti lieliski rezultāti un Kristers to pats sāk apzināties un kļūst ļoti motivēts savā attīstībā. Šobrīd zēns sapņo, ka vienu dienu varēs kļūt par karavīru un tam vajadzēs lielu izturību uz fizisko sagatavotību. Kristeram speciālisti rekomendē arī reitterapiju, jo tas uzlabotu kustību un gaitas kvalitāti. Kristera rehabilitācijai un reitterapijai nepieciešami līdzekļi, kuri šobrīd ģimenei pietrūkst. Gadam zēna rehabilitācijai nepieciešami 4920 eiro.

Mums kopā izdosies palīdzēt Kristeram piepildīt viņa sapni! Mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 28.09.2021

Projekts noslēgts 26.10.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi bērniem staigāt!

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Aleksandram Šarokam

Palīdzība Agatai Tretjakai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 634 443.66 €