Follow us Today has already donated 15,207.58 €

Palīdzība Kristeram Pučkam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Kristeram ir 8 gadi, zēns ir veiksmīgi pabeidzis 1. klasi un nu jau sāk skolas gaitas otrajā klasē. Kristera stāsts ir īpašs un reizē ļoti aizkustinošs. Zēns piedzima priekšlaicīgi, pirms laika - 23./24.grūtniecības nedēļā. Pēc piedzimšanas zēnam bija problēmas ar elpošanu, jo plaušas vēl nebija attīstījušās, lai Kristers varētu pats elpot. Zēnam tika konstatēts liels asins izplūdums galvā un redzes problēmas (šķielēšana). Tika uzstādītas vairākas diagnozes - bērnu cerebrālās triekas, bronhopulmonālā displāzija (smagas pakāpes), simptomātiska epilepsija, kreisās puses hemiparēze, psihomotorās attīstības aizture.

Neskatoties uz visām diagnozēm, Kristers ir ļoti smaidīgs, zinātkārs un dzīvespriecīgs zēns, liels pētnieks, kuram patīk skatīties un lasīt enciklopēdijas, nodarboties ar pētniecību un klausīties mūziku. Pateicoties ziedotāju atbalstam, ģimenes lielajam spēkam un Kristera smagajam darbam rehabilitācijā, ir sasniegti lieliski rezultāti un Kristers to pats sāk apzināties un kļūst ļoti motivēts savā attīstībā. Šobrīd zēns sapņo, ka vienu dienu varēs kļūt par karavīru un tam vajadzēs lielu izturību uz fizisko sagatavotību. Kristeram speciālisti rekomendē arī reitterapiju, jo tas uzlabotu kustību un gaitas kvalitāti. Kristera rehabilitācijai un reitterapijai nepieciešami līdzekļi, kuri šobrīd ģimenei pietrūkst. Gadam zēna rehabilitācijai nepieciešami 4920 eiro.

Mums kopā izdosies palīdzēt Kristeram piepildīt viņa sapni! Mums izdosies!

The Project is placed online on: 28.09.2021

Project completed 26.10.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Cilvēkos ir spēks!

Ukrainas dzīvniekiem! #palīdzipalīdzēt

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Borisam Akritovam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 804 938.98 €