Seko mums Šodien saziedoti jau 10,919.29 €

Palīdzība Klāvam Plaudim

Mērķis: rehabilitācija 14 gadus vecam zēnam

Gadā nepieciešami:1845 lati

Klāvam ir bērnu cerebrālā trieka, spastiskā disploģija. Neskatoties uz veselības problēmām Klāvs ir dzīvespriecīgs, jauks zēns. Klāvs apmeklē skolu trīs reizes nedēļā un pārvietojas ar palīglīdzekli – staigulīti.

Ar ziedotāju palīdzību Klāvs saņēma vienu rehabilitācijas kursu Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā. Nelieli veselības uzlabojumi ir pēc pirmā ārstēšanās kursa. Zēns kļuvis patstāvīgāks, manāmi uzlabojusies koordinācija, ilgāk pats spēj nostāvēt un brīvāk staigā pie vienas rokas. Ir runas uzlabojumi.

 Ir nepieciešams turpināt ārstēšanos rehabilitācijas centrā. Ārstēšanās izmaksas sastāda 1845 latus gadā. Ģimene pati sakrāt šādu summu nevar.

Ģimene ļoti cer uz līdzcilvēku atbalstu palīdzēt Klāvam progresēt arvien tālāk.

Projekts ievietots portālā: 12.09.2010.

 

 

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Kasparam Dombrovskim

Palīdzība Aigaram Mežulim

Palīdzība Jūlijai Trofimovai

Atkārtota palīdzība Andai Kivlišai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 469.67 €