Seko mums Šodien saziedoti jau 370.00 €

Palīdzība Katrīnas Rozes Krūmiņas ģimenei

Katrīnai Rozei ir 9 gadi, viņa aug stiprā un kuplā 4 bērnu ģimenē. Katrīna piedzima ar nopietnu CNS pataloģiju – spina bifida un hidrocefālija, mazā iegurņa disfunkcija ar apakšējo ekstremitāšu paraparēzi. Meitenei ir kustību traucējumi, viņa pati bez citu palīdzības vai tehniskajiem palīglīdzekļiem nespēj staigāt.

Pa dienu Katrīna mācās skolā, pēcpusdienā kopā ar mammu apmeklē rehabilitācijas vai citas ārpusskolas un sporta nodarbības. Katrīnas mamma Jana ir iesaistījusies dažādās darba grupās un konsultatīvajās padomēs, kurās tiek lemti jautājumi par bērnu ar invaliditāti tiesībām un vajadzībām. Dažas no darbu grupu sapulcēm notiek vakara stundās, kad skola un rehabilitācijas nodarbības Katrīnai jau beigušās. Katrīnu vienu vai lielās, 11 gadus vecās, māsas uzraudzībā uz vairākām stundām nevar atstāt. Tētis parasti strādā garas darba stundas, lai nodrošinātu ģimeni un  specifiskās Katrīnas vajadzības, tādēļ ļoti nepieciešams auklītes atbalsts.  

„Mūsu ģimenei ļoti paveicies ar auklīti Daci, kura ir pedagogs speciālajā skolā. Auklīte ieguldījusi arī lielu darbu un savas zināšanas, palīdzot ģimenei, Katrīnu sagatavot vispārizglītojošai skolai. Svarīgi, ka auklītei ir specifiskas medicīniskas zināšanas, kas ļoti noder aprūpējot Katrīnu. Katrīna vienu nedēļu šajā jaukajā vasarā pavadīja kopā ar savu auklīti Daci laukos Gulbenes pusē. Meitene mācījās būt patstāvīgāka un centās apgūt jaunas pašaprūpes prasmes, “ stāsta Katrīnas mamma un lūdz līdzcilvēku palīdzību auklītes darba apmaksai līdz pat 16 stundām mēnesī 128 eiro apmērā.

Atlikumā no iepriekš saziedotā 2019. gadam pietiks 5 mēnešu auklītes darba apmaksai. 128 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 16 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons". Kopā gadā nepieciešami 1536 eiro auklītes darba apmaksai. No iepriekš saziedotā atlikuši līdzekļi vēl 4 mēnešu darba apmaksa auklītei 2019. gadā. 

 Palīdzēsim Katrīnas Rozes ģimenei! 

Projekts ievietots portālā 30.11.2018

Projekts noslēgts 23.10.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Romānam Rustamovam

Palīdzība Danielam Ozoliņam

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 907 774.38 €