Follow us Today has already donated 1,157.38 €

Palīdzība Katrīnas Rozes Krūmiņas ģimenei

Katrīnai Rozei ir 9 gadi, viņa aug stiprā un kuplā 4 bērnu ģimenē. Katrīna piedzima ar nopietnu CNS pataloģiju – spina bifida un hidrocefālija, mazā iegurņa disfunkcija ar apakšējo ekstremitāšu paraparēzi. Meitenei ir kustību traucējumi, viņa pati bez citu palīdzības vai tehniskajiem palīglīdzekļiem nespēj staigāt.

Pa dienu Katrīna mācās skolā, pēcpusdienā kopā ar mammu apmeklē rehabilitācijas vai citas ārpusskolas un sporta nodarbības. Katrīnas mamma Jana ir iesaistījusies dažādās darba grupās un konsultatīvajās padomēs, kurās tiek lemti jautājumi par bērnu ar invaliditāti tiesībām un vajadzībām. Dažas no darbu grupu sapulcēm notiek vakara stundās, kad skola un rehabilitācijas nodarbības Katrīnai jau beigušās. Katrīnu vienu vai lielās, 11 gadus vecās, māsas uzraudzībā uz vairākām stundām nevar atstāt. Tētis parasti strādā garas darba stundas, lai nodrošinātu ģimeni un  specifiskās Katrīnas vajadzības, tādēļ ļoti nepieciešams auklītes atbalsts.  

„Mūsu ģimenei ļoti paveicies ar auklīti Daci, kura ir pedagogs speciālajā skolā. Auklīte ieguldījusi arī lielu darbu un savas zināšanas, palīdzot ģimenei, Katrīnu sagatavot vispārizglītojošai skolai. Svarīgi, ka auklītei ir specifiskas medicīniskas zināšanas, kas ļoti noder aprūpējot Katrīnu. Katrīna vienu nedēļu šajā jaukajā vasarā pavadīja kopā ar savu auklīti Daci laukos Gulbenes pusē. Meitene mācījās būt patstāvīgāka un centās apgūt jaunas pašaprūpes prasmes, “ stāsta Katrīnas mamma un lūdz līdzcilvēku palīdzību auklītes darba apmaksai līdz pat 16 stundām mēnesī 128 eiro apmērā.

Atlikumā no iepriekš saziedotā 2019. gadam pietiks 5 mēnešu auklītes darba apmaksai. 128 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 16 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons". Kopā gadā nepieciešami 1536 eiro auklītes darba apmaksai. No iepriekš saziedotā atlikuši līdzekļi vēl 4 mēnešu darba apmaksa auklītei 2019. gadā. 

 Palīdzēsim Katrīnas Rozes ģimenei! 

The Project is placed online on: 30.11.2018

Projekts noslēgts 23.10.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Stiprini Stipros!

Help the animals

Let’s help little hearts

Mummy, I love you!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

822 088.16 €