Seko mums Šodien saziedoti jau 4,883.50 €

Palīdzība Katrīnai Grosai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Katrīnai nepieciešamā summa saziedota.

Katrīna piedzima priekšlaicīgi, 27. grūtniecības nedēļā un ārsti mazulītei uzstādīja diagnozi - cerebrāla trieka, spastiska apakšēja paraparēze. Katrīnai pašlaik ir 10 gadi, meitenīte nespēj rāpot vai staigāt, ikdienu pavada sēžot vai guļot.

Katrīna apmeklē Jelgavas 1. internātpamatskolu. Skolā meitenei ļoti patīk, viņa ir centīga skolniece un vēlas visu izdarīt pati, cik tas ir iespējams. Katrīnai patīk zīmēt, darboties ar krāsām. Meitene apmeklē keramikas nodarbības. Katrīnai ļoti patīk izdomāt savas ēdienu receptes un pēc tam gatavot no tām ēdienus, viņa cenšas būt palīgs vecākiem ēdiena gatavošanā. Katrīna regulāri apmeklē fizioterapiju, logopēdu, kā arī saņem masāžas kursus. Ģimenes ikdienas tēriņi aiziet slimās meitiņas vajadzībām.

Meitene daudz laika pavada ratiņkrēslā, kas nav atbilstošs viņas individuālajām vajadzībām. Katrīnai nepieciešama individuāli izgatavota ratiņkrēslu sēdvirsma, lai mazinātu ķermeņa deformāciju. Valsts šādus pakalpojumus neapmaksā, bet ģimene pašu spēkiem to nespēj apmaksāt. Kopā nepieciešami 2710.38 eiro.

Palīdzēsim Katrīnai!

Projekts ievietots portālā 10.05.2019

Projekts noslēgts 28.06.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi Dr.Klaunam būt tur, kur viņu gaida!

#Neklusē!

Lielas rūpes par mazajiem!

Palīdzība Aleksam Nasirovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

662 433.92 €