Follow us Today has already donated 1,492.60 €

Palīdzība Katrīnai Grosai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Katrīnai nepieciešamā summa saziedota.

Katrīna piedzima priekšlaicīgi, 27. grūtniecības nedēļā un ārsti mazulītei uzstādīja diagnozi - cerebrāla trieka, spastiska apakšēja paraparēze. Katrīnai pašlaik ir 10 gadi, meitenīte nespēj rāpot vai staigāt, ikdienu pavada sēžot vai guļot.

Katrīna apmeklē Jelgavas 1. internātpamatskolu. Skolā meitenei ļoti patīk, viņa ir centīga skolniece un vēlas visu izdarīt pati, cik tas ir iespējams. Katrīnai patīk zīmēt, darboties ar krāsām. Meitene apmeklē keramikas nodarbības. Katrīnai ļoti patīk izdomāt savas ēdienu receptes un pēc tam gatavot no tām ēdienus, viņa cenšas būt palīgs vecākiem ēdiena gatavošanā. Katrīna regulāri apmeklē fizioterapiju, logopēdu, kā arī saņem masāžas kursus. Ģimenes ikdienas tēriņi aiziet slimās meitiņas vajadzībām.

Meitene daudz laika pavada ratiņkrēslā, kas nav atbilstošs viņas individuālajām vajadzībām. Katrīnai nepieciešama individuāli izgatavota ratiņkrēslu sēdvirsma, lai mazinātu ķermeņa deformāciju. Valsts šādus pakalpojumus neapmaksā, bet ģimene pašu spēkiem to nespēj apmaksāt. Kopā nepieciešami 2710.38 eiro.

Palīdzēsim Katrīnai!

The Project is placed online on: 10.05.2019

Projekts noslēgts 28.06.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help the animals

Uzzināt vairāk

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Palīdzība Sabīnei Saveļjevai

Palīdzība Paulai Patrīcijai Rumpei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

959 211.94 €