Seko mums Šodien saziedoti jau 930.00 €

Palīdzība Kārlim Haraldam Lūkinam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Papildus saziedotie līdzekļi tiks izlietoti nodarbību apmaksai.

Kārlim no Valmieras ir 6 gadi. Puisēns piedzima pirms laika - 31.grūtniecības nedēļā. Kārlītim bija skābekļa trūkums un asins izplūdums galvā. Neilgi pēc dzimšanas vecāki sāka nojaust, ka dēliņa attīstība nenoris, kā vajadzētu. Speciālisti nosūtīja Kārlīti uz magnētisko rezonansi, kur tika atklāts, ka puisēnam ir cerebrālā trieka un abpusējs redzes nervu bojājums. Kārlis ir vājredzīgs, un ar laiku sāka parādīties epilepsijas lēkmes. Kārlīša vecāki ticēja, ka viss būs labi, tomēr sirdī bija bažas, ka dēliņa stāvoklis ir daudz smagāks. Šobrīd Kārlis nestaigā, nerāpo, viņam grūti noturēt galvu. Bet, neskatoties uz grūtībām, viņš cenšas lēnām līst un priecājas par katru reizi, kad tiek pozicionēts vertikāli. Šobrīd Kārlis apgūst pastāvīgi braukt ar ratiņkrēslu.

Neskatoties uz smagajām diagnozēm, Kārlis ir brašs zēns. Viņš ir pārcietis vairākas operācijas, regulāri apmeklē intensīvo rehabilitāciju un izrāda lielu interesei par apkārtējo pasauli. Kārlim ir jaunāka māsiņa, kas viņu regulāri pieskata un kopā spēlējas. Zēns ar lieli prieku un pacietību apgūst visu jauno, izsaka savu viedokli. Kārlis ir liels TV eksperts un regulāri visu komentē.

Kārlim regulāri ir nepieciešama intensīva rehabilitācija. Pēc katra šāda intensīvā kursa ir jauni un noturīgi sasniegumi, un vecāki redz, ka Kārlis spēj arvien vairāk. Diemžēl Kārļa rehabilitācijai gadam nepieciešami 6525 eiro, tāpēc ģimene lūdz mūsu atbalstu. Kārļa tētis ir vienīgais pelnītājs ģimenē, un līdzekļu pietrūkst. Palīdzēsim kopā Kārlim Jaunajā gadā sasniegt jaunus mērķus. Kārļa vecāki tic, ka Kārlis iemācīsies likt soli, sēdēt, pateikt nepieciešamo un parūpēties par sevi, cik vien ir viņa spēkos.

Atbalstīsim viņus!

 

Projekts ievietots portālā 02.01.2024

Projekts noslēgts 26.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Aijai Vabalei

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

Palīdzība Sabīne Strode

Palīdzība Indrai Brigitai Beļakai - Bernanei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 808.54 €