Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Kārlim Boļšakovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Papildus saziedotie līdzekļi tiks izlietoti ABA terapijai.

Kārlim no Jēkabpils novada ir 6 gadi un diagnoze bērnības autisms. Zēns nerunā, ikdienā ir ļoti priecīgs un mīļš. Kārlis nav agresīvs. Šovasar puisēns ir iemācījies braukt ar divriteni. Ļoti patīk spēlēties ar māsu, ar citiem bērniem paiet kāds laiciņš, kad adoptējas, tad arī labprāt spēlējas. Kārlis katru dienu dodas uz specializēto bērnudārzu.

Kārlim ikdienā ir regulāras ABA terapijas nodarbības un nodarbības pie audiologopēda. Zēnam ir labi rezultāti regulāri apmeklējot ABA terapiju – uzlabojas pašaprūpes prasmes, vārdu krājums un komunikācijas prasmes. Speciālisti rekomendē ABA terapijas nodarbības turpināt intensīvāk, lai sasniegtu labākus un noturīgākus rezultātus. Gadam ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 5760 eiro un Kārļa ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Kārlim sasniegt jaunus mērķus! Mums kopā izdosies!

Projekts ievietots portālā 30.08.2023

Projekts noslēgts 17.10.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Jēkabam Teberniekam

Palīdzība Justīnei Skrebai

Palīdzība Raimondam Švarcam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €