Seko mums Šodien saziedoti jau 1,215.00 €

Palīdzība Karlai Krugļikovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Karla ir dzīvespriecīga, gudra 9 gadus veca meitene, kurai ir iedzimts CNS bojājums. Karlas ikdiena pilnībā ir atkarīga no ģimenes un aprūpētāju atbalsta, jo viņa nespēj patstāvīgi pārvietoties un sevi aprūpēt. Lai šo atkarību mazinātu, viņai ir nepieciešami regulāri neirorehabilitācijas pasākumi. Apmeklējot katru šādu rehabilitācijas kursu, ir vērojami uzlabojumi gan viņas spējā staigāt, gan pašaprūpes iemaņu pilnveidošanā.

Karlas ģimenei ir pārliecība un ticība, ka katrs šāds intensīvais rehabilitācijas kurss dod ievērojamu rezultātu un meitenīte savu iespēju robežās līdz pilngadības sasniegšanai būs pietiekami neatkarīga.
Bez intensīvas rehabilitācijas Karlas ikdiena sastāv arī no dažādu citu speciālistu - logopēda, speciālā pedagoga, ergoterapeita, mūzikas terapeita, baseina un osteopāta apmeklējumiem. Ģimenei tas prasa lielus papildus līdzekļus, tāpēc apmaksāt pilnīgi visus nepieciešamos rehabilitāciju nav iespējams, un ļoti nepieciešams mūsu atbalsts Karlai. Karlas rehabilitācijai gadam nepieciešami 4740 eiro.

Palīdzēsim kopā Karlai sasniegt savas virsotnes! Kopā mēs to varam!

Projekts ievietots portālā 30.08.2021

Projekts noslēgts 26.10.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Klusais eņģelītis

Atkārtota palīdzība Deividam Grisenko

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Atbalstīsim Ukrainas studentus, pasniedzējus, zinātniekus!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 039 952.14 €