Follow us Today has already donated 15,809.58 €

Palīdzība Karlai Krugļikovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Karla ir dzīvespriecīga, gudra 9 gadus veca meitene, kurai ir iedzimts CNS bojājums. Karlas ikdiena pilnībā ir atkarīga no ģimenes un aprūpētāju atbalsta, jo viņa nespēj patstāvīgi pārvietoties un sevi aprūpēt. Lai šo atkarību mazinātu, viņai ir nepieciešami regulāri neirorehabilitācijas pasākumi. Apmeklējot katru šādu rehabilitācijas kursu, ir vērojami uzlabojumi gan viņas spējā staigāt, gan pašaprūpes iemaņu pilnveidošanā.

Karlas ģimenei ir pārliecība un ticība, ka katrs šāds intensīvais rehabilitācijas kurss dod ievērojamu rezultātu un meitenīte savu iespēju robežās līdz pilngadības sasniegšanai būs pietiekami neatkarīga.
Bez intensīvas rehabilitācijas Karlas ikdiena sastāv arī no dažādu citu speciālistu - logopēda, speciālā pedagoga, ergoterapeita, mūzikas terapeita, baseina un osteopāta apmeklējumiem. Ģimenei tas prasa lielus papildus līdzekļus, tāpēc apmaksāt pilnīgi visus nepieciešamos rehabilitāciju nav iespējams, un ļoti nepieciešams mūsu atbalsts Karlai. Karlas rehabilitācijai gadam nepieciešami 4740 eiro.

Palīdzēsim kopā Karlai sasniegt savas virsotnes! Kopā mēs to varam!

The Project is placed online on: 30.08.2021

Project completed 26.10.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Lienei Bandeniecei

Palīdzība Lienei Romanovskai

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Latvian hunters to protect Ukraine!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 805 540.98 €