Seko mums Šodien saziedoti jau 420.00 €

Palīdzība Karīnas Dundas ģimenei

Karīnai ir 10 gadi. Meitenīte ir ilgi gaidīts bērniņš mammai Ainai, kura savu pirmo un vienīgo bērniņu sagaidīja 40 gadu vecumā. Lai arī meitiņas gaidīšanas laikā nekas neliecināja par problēmām, meitiņai tika atklāta migrējoša parciāla zīdaiņu epilepsija. Tika izmēģinātas visas iespējamās zāles, meitenīti izmeklēja vairāki ārsti  – nekas nepalīdzēja. Šobrīd Karīna atrodas bērnu paliatīvā dienesta uzraudzībā, Karīna ir guļoša un pati sevi nespēj aprūpēt.

Karīna ar mammu un vecmāmiņu dzīvo Rīgā. Karīnas tētis meitas audzināšanā nepiedalās.  Meitenītei  nepieciešama pieskatīšana 24 stundas diennaktī. Karīnu ar vecomāti var atstāt tikai uz neilgu brītiņu, jo vecmāmiņa savos gados un ar savu vājo veselību, rūpes par smagi slimo mazmeitiņu uzņemties nevar.  

Pirms nepilniem 4 gadiem par ģimenes sargeņģeli kļuva auklīte Elīna. Auklīte ne tikai pieskata un aprūpē Karīnu mammas prombūtnē, bet arī vingrina viņu, jo Elīna ikdienā strādā par fizioterapeiti.  “Ar šīm 32 stundām mēnesī man pietiek laika, lai aizietu uz veikalu, poliklīniku, pie friziera. Nekur citur sevišķi arī neeju. Karīnas veselības stāvokļa dēļ nevaru atļauties srādāt, nākas iztikt ar valsts piešķirtajiem pabalstiem”, skumji atzīst Karīnas mamma Aina.

Atlikumā no iepriekš saziedotā 2019. gadam pietiks 3.5 mēnešu auklītes darba apmaksai. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Karīnas ģimenei!

Projekts ievietots portālā 26.11.2018

Projekts noslēgts 23.10.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Jūlijai Trofimovai

Palīdzība māsiņām Kirai un Arianai

Palīdzība Denisam Kuprinčikam

Cilvēkos ir spēks!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 907 824.38 €