Follow us Today has already donated 1,157.38 €

Palīdzība Karīnas Dundas ģimenei

Karīnai ir 10 gadi. Meitenīte ir ilgi gaidīts bērniņš mammai Ainai, kura savu pirmo un vienīgo bērniņu sagaidīja 40 gadu vecumā. Lai arī meitiņas gaidīšanas laikā nekas neliecināja par problēmām, meitiņai tika atklāta migrējoša parciāla zīdaiņu epilepsija. Tika izmēģinātas visas iespējamās zāles, meitenīti izmeklēja vairāki ārsti  – nekas nepalīdzēja. Šobrīd Karīna atrodas bērnu paliatīvā dienesta uzraudzībā, Karīna ir guļoša un pati sevi nespēj aprūpēt.

Karīna ar mammu un vecmāmiņu dzīvo Rīgā. Karīnas tētis meitas audzināšanā nepiedalās.  Meitenītei  nepieciešama pieskatīšana 24 stundas diennaktī. Karīnu ar vecomāti var atstāt tikai uz neilgu brītiņu, jo vecmāmiņa savos gados un ar savu vājo veselību, rūpes par smagi slimo mazmeitiņu uzņemties nevar.  

Pirms nepilniem 4 gadiem par ģimenes sargeņģeli kļuva auklīte Elīna. Auklīte ne tikai pieskata un aprūpē Karīnu mammas prombūtnē, bet arī vingrina viņu, jo Elīna ikdienā strādā par fizioterapeiti.  “Ar šīm 32 stundām mēnesī man pietiek laika, lai aizietu uz veikalu, poliklīniku, pie friziera. Nekur citur sevišķi arī neeju. Karīnas veselības stāvokļa dēļ nevaru atļauties srādāt, nākas iztikt ar valsts piešķirtajiem pabalstiem”, skumji atzīst Karīnas mamma Aina.

Atlikumā no iepriekš saziedotā 2019. gadam pietiks 3.5 mēnešu auklītes darba apmaksai. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Karīnas ģimenei!

The Project is placed online on: 26.11.2018

Projekts noslēgts 23.10.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Es apņemos

Families with children who have impairments

Suns- vairāk kā draugs

Doctor POGA

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

822 088.16 €