Seko mums Šodien saziedoti jau 995.00 €

Palīdzība Jurim Zariņam

Jurim ir 34 gadi, viņš ir aktīvs un sportisks vīrietis, lasa grāmatas un interesējas par politiku. Pirms kāda laika Jurim parādījās dīvainas sajūtas vienā rokā. Sākotnēji viņš domājis, kas tas saistīts ar ikdienā ilgi pavadītājām darba stundām vadot auto. Tomēr vēlāk rokā pastiprinājās tirpšana un jušanas traucējumi. Tad Juris devās pie ārsta, kas nosūtījis veikt padziļinātus izmeklējumus un rezultātā atklāts muguras smadzeņu audzējs kakla daļā, kurš sāk traucēt nervu darbību, kas izraisa iepriekšminētās sūdzības.

Neiroķirurģijas klīnikas ārstu konsīlijs atzina, ka nepieciešama operācija, kuru var veikt Vācijā. Juris saņēmis nosūtījumu veikt valsts apmaksātu operāciju Vācijas klīnikā, kur ārsti specializējušies šajā jomā un specifiskāks tehniskais aprīkojums palīdzētu rast veiksmīgāku operācijas rezultātu. 17. maijā Jurim tika veikta operācija, pēc kuras viņam tiek sniegta aprūpe intensīvās terapijas nodaļā.  Pakāpeniski Jura veselības rādītāji uzlabojas, bet joprojām nepieciešama mākslīgā elpināšana, to kombinējot ar patstāvīgu elpošanas treniņu.  Ķermeņa funkciju atjaunošanās notiek lēni un pakāpeniski. Šobrīd tiek kārtotas iespējas par vismaz mēnesi ilgu rehabilitāciju, ko apmaksās valsts.  Pēcoperācijas periodā Jurim līdzās ir sieva Sanda. Arī rehabilitācijas laikā viņas uzturēšanās pie vīra būtu būtisks atbalsts. Tomēr katra uzturēšanās diena izmaksā 100 eiro, ko ģimene paši nespēj apmaksāt un lūdz līdzcilvēku atbalstu. 25 dienu uzturēšanās slimnīcā līdzās vīram maksās 2500 eiro.

Palīdzēsim Jurim atveseļoties!

Projekts ievietots portālā 30.05.2019

Projekts noslēgts 12.06.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Mūsu smaids ir mūsu spēks

Palīdzība Artjomam Jacišinam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

826 659.48 €