Follow us Today has already donated 8,043.00 €

Palīdzība Jurim Zariņam

Jurim ir 34 gadi, viņš ir aktīvs un sportisks vīrietis, lasa grāmatas un interesējas par politiku. Pirms kāda laika Jurim parādījās dīvainas sajūtas vienā rokā. Sākotnēji viņš domājis, kas tas saistīts ar ikdienā ilgi pavadītājām darba stundām vadot auto. Tomēr vēlāk rokā pastiprinājās tirpšana un jušanas traucējumi. Tad Juris devās pie ārsta, kas nosūtījis veikt padziļinātus izmeklējumus un rezultātā atklāts muguras smadzeņu audzējs kakla daļā, kurš sāk traucēt nervu darbību, kas izraisa iepriekšminētās sūdzības.

Neiroķirurģijas klīnikas ārstu konsīlijs atzina, ka nepieciešama operācija, kuru var veikt Vācijā. Juris saņēmis nosūtījumu veikt valsts apmaksātu operāciju Vācijas klīnikā, kur ārsti specializējušies šajā jomā un specifiskāks tehniskais aprīkojums palīdzētu rast veiksmīgāku operācijas rezultātu. 17. maijā Jurim tika veikta operācija, pēc kuras viņam tiek sniegta aprūpe intensīvās terapijas nodaļā.  Pakāpeniski Jura veselības rādītāji uzlabojas, bet joprojām nepieciešama mākslīgā elpināšana, to kombinējot ar patstāvīgu elpošanas treniņu.  Ķermeņa funkciju atjaunošanās notiek lēni un pakāpeniski. Šobrīd tiek kārtotas iespējas par vismaz mēnesi ilgu rehabilitāciju, ko apmaksās valsts.  Pēcoperācijas periodā Jurim līdzās ir sieva Sanda. Arī rehabilitācijas laikā viņas uzturēšanās pie vīra būtu būtisks atbalsts. Tomēr katra uzturēšanās diena izmaksā 100 eiro, ko ģimene paši nespēj apmaksāt un lūdz līdzcilvēku atbalstu. 25 dienu uzturēšanās slimnīcā līdzās vīram maksās 2500 eiro.

Palīdzēsim Jurim atveseļoties!

The Project is placed online on: 30.05.2019

Projekts noslēgts 12.06.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

DOD PIECI!

Book Start

Doctor "POGA" (Button)

Let’s help little hearts

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 166 955.57 €