Seko mums Šodien saziedoti jau 11,561.00 €

Palīdzība Jurim Kalniņam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Jurim nepieciešamā summa saziedota.

Juris piedzima pavisam maziņš – svēra vien 1320 gramus un bija 37 centimetrus garš. Puisēns vairākus mēnešus pavadīja slimnīcās, līdz nokļuva mājās.

Diemžēl zēna veselības stāvoklis ir ļoti smags.  Pašlaik zēnam ir 4 gadiņi, uz savu vārdu neatsaucas, joprojām nestaigā, māk rāpot un savā gultiņā piecelties pie redelēm. Pats nemāk paēst. Jurim ir regulāras epilepsijas lēkmes.

Lai zēna stāvokli uzlabotu, nepieciešamas regulāras fizioterapijas un reitterapijas nodarbības. Zēns aug lielā ģimenē, viņam ir divas māsas un divi brāļi, māmiņa bērnus audzina viena. Lai Juris varētu saņemt fizioterapiju un reitterapiju, nepieciešams sabiedrības atbalsts. Kopā nepieciešami 1120 eiro.

Palīdzēsim Jurim!

Projekts ievietots portālā 06.09.2019

Projekts noslēgts 16.09.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Dzintrai Treimanei

Ukrainas cilvēkiem!

Latvija - Ukrainas mājdzīvniekiem

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 746 182.02 €