Follow us Today has already donated 650.00 €

Palīdzība Jurim Kalniņam

Juris piedzima pavisam maziņš – svēra vien 1320 gramus un bija 37 centimetrus garš. Puisēns vairākus mēnešus pavadīja slimnīcās, līdz nokļuva mājās.

Diemžēl zēna veselības stāvoklis ir ļoti smags.  Pašlaik zēnam ir 4 gadiņi, uz savu vārdu neatsaucas, joprojām nestaigā, māk rāpot un savā gultiņā piecelties pie redelēm. Pats nemāk paēst. Jurim ir regulāras epilepsijas lēkmes.

Lai zēna stāvokli uzlabotu, nepieciešamas regulāras fizioterapijas un reitterapijas nodarbības. Zēns aug lielā ģimenē, viņam ir divas māsas un divi brāļi, māmiņa bērnus audzina viena. Lai Juris varētu saņemt fizioterapiju un reitterapiju, nepieciešams sabiedrības atbalsts. Kopā nepieciešami 1120 eiro.

Palīdzēsim Jurim!

The Project is placed online on: 06.09.2019

Projekts noslēgts 16.09.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Book Start

Families with children who have impairments

Palīdzi Dr.Klaunam būt tur, kur viņu gaida!

Help young people with serious health problems

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

771 332.68 €