Follow us Today has already donated 340.00 €

Palīdzība Jurim Djakovam

Mūsu atbalsts šobrīd ļoti nepieciešams Jurim no Ventspils. Jurim ir 10 gadi un zēns bija ļoti gaidīts bērniņš ģimenē. Tomēr 13 dienā pēc dzimšanas Jurīša veselības stāvoklis krasi pasliktinājās un, nogādājot bērnu slimnīcā, viņam iestājās klīniskā nāve. Zēns pēc pārciestas sirds operācijas atradās komā vairāk nekā 4 dienas. Jurim tika konstatēta sirds mazspēja, un no šī brīža zēns un viņa ģimene ir varonīgi cīnījušies par Jurīša veselību. Jurim ir bijušas vairākas operācijas- sirds operācija, zarnu operācija un diagnosticēts 2 reizes lielāks urīnpūslis, kas prasa īpašu uzraudzību un speciālistu apmeklējumus. Ap 3 gadu vecumu Jurīša uzvedība krasi sāka mainīties - parādījās dusmu lēkmes un problēmas ar emociju kontrolēšanu. Ārsti uzstādīja vēl vienu diagnozi - autisms. 2022.gadā Juris piedzīvoja insultu, kā rezultātātā viņam izveidojās kustību traucējumi un kopš šī brīža Jura lielākā dienas daļa norit ratiņkrēslā un šobrīd zēna lielākais sapnis ir pašam nostāties uz savām kājām.

Ģimene katru dienu dara visu iespējamo, lai palīdzētu dēliņam. Diemžēl mamma Juri audzina viena un viss sadzīves smagums balstās tikai uz mammas pleciem. Jura speciālisti rekomendē intesīvu rehabilitāciju, kas gadam izmaksā 3360 eiro. Jura mamma nespēj viena apmaksāt nepieciešamo rehabilitāciju un lūdz mums palīdzību.

Būsi kopā ar Juri un palīdzēsim piepildīt viņa  sapni! Jurim jāstaigā un kopā mēs palīdzēsim!

The Project is placed online on: 08.03.2024

Project completed 18.03.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help for Ukrainians with leg amputations

For the Hopes of Little Hearts

Palīdzība Sofijai Sirmei

UAVs for Ukrainian Armed Forces

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 740 346.94 €