Seko mums Šodien saziedoti jau 4,191.03 €

Palīdzība Jūlijai Trofimovai

Ziedojumu piesaiste uz laiku ir noslēgta, jo Jūlijai konstatētas veselības problēmas, kas steidzami jārisina. Ja būs nepieciešams, tad līdzekļi tiks lietoti akūtajām vajadzībām. 

Jūlijai no Rīgas ir 49 gadi. Jūlija sevi raksturo kā ļoti aktīvu un dzīvespriecīgu cilvēku. Viņa stāsta, ka nespēj dzīvot bez darba, viņai patīk būt kustībā. Gandrīz 22 gadus viņa strādāja par namu pārvaldnieci.

Pirms vairāk nekā 12 gadiem Jūlija uzveica onkoloģisku slimību, kā rezultātā viņai tika izoperēti vairāki limfmezgli. Savukārt, pirms 5 gadiem Jūlijai strauji sāk attīstīties labās kājas limfostāze, kas nereti gadās kā komplikācija pēc pārciestām operācijām. Jūlija cītīgi ārstējās un regulāri apmeklēja flebologus. Pa šiem pieciem gadiem Jūlija izbraukājusi visus iespējamos speciālistus, ārstējusies pie speciālistiem visā Baltijā, diemžēl bez rezultātiem. Diemžēl šobrīd limfostāze ir tik stipri attīstījusies, ka Jūlija ir palikusi praktiski bez kustībām, un līdz ar to arī bez darba.

Šobrīd limfostāze jau sasniegusi 4. stadiju, ko dēvē elefantiāzi jeb ziloņa kāju. Jūlijas labās kājas apkārtmērs sasniedzis gandrīz 1 metru un kāja sver vismaz 40 kilogramus. Jūlija cieš sāpes, bez papildus ierīcēm un vīra palīdzības viņa nevar no rīta vairs ne pacelties, ne apģērbties. 5 minušu vietā uz veikalu viņa iet gandrīz stundu. Viņa īsti nevar ne staigāt, ne ilgstoši sēdēt. “Bailes, stress un negatīvas emocijas - tās ir kļuvušas par manu ikdienu. Katru rītu es ceļos augšā, ar sāpēm un lielām pūlēm kustos, mēģinu atrast risinājumu,“ savu situāciju raksturo Jūlija.

Novētējot Jūlijas smago situāciju, pirms gada Jūlijas ārstējošais ārsts privātā klīnikā sasauca ārstu konsīliju, kas rekomendēja Jūlijai ārstniecību specializētā limfoloģijas klīnikā Lympho-Opt Vācijā. Speciālisti konsīlija lēmumā norāda, ka Latvijā nav specializētas limfoloģijas klīnikas, kas šādiem pacientiem nodrošinātu kompleksu ārstēšanu. Jūlija savāca visus dokumentus un nosūtīja uz Nacionālo  veselības dienestu, lai saņemtu valsts apmaksātu ārstniecību Vācijas klīnikā. Diemžēl Nacionālais  veselības dienests atteica Jūlijai, norādot, ka pamata ārstēšanu var saņemt Latvijā.

Jūlija izgāja šo pamata ārstēšanas kursu slimnīcā Latvijā. Tā bija pamata ārstēšana pat bez limfodrenāžas masāžas. Bija tikai saitēšana, ārstnieciska vingrošana un psihologa konsultācijas 3 nedēļu garumā, kas ir tikai neliela daļa no tā, ko iespējams saņemt specializētā limfoloģijas klīnikā. Ārstniecības rezultāts bija minimāls un Jūlijas stāvokli nav atvieglojis.

Jūlija ir nogurusi un izmisusi. Viņa ir izlēmusi, ka viņai jābrauc uz klīniku Vācijā, kas ir viņas vienīgā cerība.  Klīnikā piedāvā kompleksu limfostāzes ārstēšanu, ietverot gan izmeklējumus, gan speciālistu konsultācijas, gan dažādas procedūras. Ārstniecība Vācijas klīnikā Lympho-Opt izmaksā 350 eiro dienā. Jūlijai rekomendēts 6 nedēļu ārstniecības kurss, kas kopā izmaksā 14 700 eiro.

Šādu līdzekļu ģimenei nav. Pa šiem gadiem jau daudz līdzekļu izlietoti limfostāzes ārstēšanai, nekādu iekrājumu viņiem nav un, pašai Jūlijai veselības stāvokļa dēļ šobrīd nav iespēju strādāt. Tādēļ Jūlija no visas sirds lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai atgrieztos normālā dzīvē!

Palīdzēsim Jūlijai!

Projekts ievietots portālā 12.11.2021

Projekts noslēgts 28.12.1999

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Andrejam Mišurinskiham

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Sandrai un Dailai Lapiņām

"Salabo" cilvēku!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 065 018.81 €