Follow us Today has already donated 3,039.50 €

Palīdzība Jūlijai Trofimovai

Ziedojumu piesaiste uz laiku ir noslēgta, jo Jūlijai konstatētas veselības problēmas, kas steidzami jārisina. Ja būs nepieciešams, tad līdzekļi tiks lietoti akūtajām vajadzībām. 

Jūlijai no Rīgas ir 49 gadi. Jūlija sevi raksturo kā ļoti aktīvu un dzīvespriecīgu cilvēku. Viņa stāsta, ka nespēj dzīvot bez darba, viņai patīk būt kustībā. Gandrīz 22 gadus viņa strādāja par namu pārvaldnieci.

Pirms vairāk nekā 12 gadiem Jūlija uzveica onkoloģisku slimību, kā rezultātā viņai tika izoperēti vairāki limfmezgli. Savukārt, pirms 5 gadiem Jūlijai strauji sāk attīstīties labās kājas limfostāze, kas nereti gadās kā komplikācija pēc pārciestām operācijām. Jūlija cītīgi ārstējās un regulāri apmeklēja flebologus. Pa šiem pieciem gadiem Jūlija izbraukājusi visus iespējamos speciālistus, ārstējusies pie speciālistiem visā Baltijā, diemžēl bez rezultātiem. Diemžēl šobrīd limfostāze ir tik stipri attīstījusies, ka Jūlija ir palikusi praktiski bez kustībām, un līdz ar to arī bez darba.

Šobrīd limfostāze jau sasniegusi 4. stadiju, ko dēvē elefantiāzi jeb ziloņa kāju. Jūlijas labās kājas apkārtmērs sasniedzis gandrīz 1 metru un kāja sver vismaz 40 kilogramus. Jūlija cieš sāpes, bez papildus ierīcēm un vīra palīdzības viņa nevar no rīta vairs ne pacelties, ne apģērbties. 5 minušu vietā uz veikalu viņa iet gandrīz stundu. Viņa īsti nevar ne staigāt, ne ilgstoši sēdēt. “Bailes, stress un negatīvas emocijas - tās ir kļuvušas par manu ikdienu. Katru rītu es ceļos augšā, ar sāpēm un lielām pūlēm kustos, mēģinu atrast risinājumu,“ savu situāciju raksturo Jūlija.

Novētējot Jūlijas smago situāciju, pirms gada Jūlijas ārstējošais ārsts privātā klīnikā sasauca ārstu konsīliju, kas rekomendēja Jūlijai ārstniecību specializētā limfoloģijas klīnikā Lympho-Opt Vācijā. Speciālisti konsīlija lēmumā norāda, ka Latvijā nav specializētas limfoloģijas klīnikas, kas šādiem pacientiem nodrošinātu kompleksu ārstēšanu. Jūlija savāca visus dokumentus un nosūtīja uz Nacionālo  veselības dienestu, lai saņemtu valsts apmaksātu ārstniecību Vācijas klīnikā. Diemžēl Nacionālais  veselības dienests atteica Jūlijai, norādot, ka pamata ārstēšanu var saņemt Latvijā.

Jūlija izgāja šo pamata ārstēšanas kursu slimnīcā Latvijā. Tā bija pamata ārstēšana pat bez limfodrenāžas masāžas. Bija tikai saitēšana, ārstnieciska vingrošana un psihologa konsultācijas 3 nedēļu garumā, kas ir tikai neliela daļa no tā, ko iespējams saņemt specializētā limfoloģijas klīnikā. Ārstniecības rezultāts bija minimāls un Jūlijas stāvokli nav atvieglojis.

Jūlija ir nogurusi un izmisusi. Viņa ir izlēmusi, ka viņai jābrauc uz klīniku Vācijā, kas ir viņas vienīgā cerība.  Klīnikā piedāvā kompleksu limfostāzes ārstēšanu, ietverot gan izmeklējumus, gan speciālistu konsultācijas, gan dažādas procedūras. Ārstniecība Vācijas klīnikā Lympho-Opt izmaksā 350 eiro dienā. Jūlijai rekomendēts 6 nedēļu ārstniecības kurss, kas kopā izmaksā 14 700 eiro.

Šādu līdzekļu ģimenei nav. Pa šiem gadiem jau daudz līdzekļu izlietoti limfostāzes ārstēšanai, nekādu iekrājumu viņiem nav un, pašai Jūlijai veselības stāvokļa dēļ šobrīd nav iespēju strādāt. Tādēļ Jūlija no visas sirds lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai atgrieztos normālā dzīvē!

Palīdzēsim Jūlijai!

The Project is placed online on: 12.11.2021

Project completed 28.12.1999

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Aleksandram Račickim

Help Infants and Toddlers Grow!

Safe steps

Dental Treatment for People with Special Needs

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 131 421.41 €