Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Jevgenijam Kaiļam

Saņemta sēru vēsts. Jevgēnijs ir devies mūžībā. Visdziļākā līdzjutība tuviniekiem un sirsnīgs paldies ziedotājiem par atbaslstu grūtajā cīņā. 

Jevgenijam no Rīgas ir 44 gadi. Ģimenē izaudzināti divi bērni, kas ir jau pieauguši, jūlijā gaidāms pirmais mazbērniņš. Jevgenijs strādāja durvju un logu montāžas jomā, bet smagas slimības dēļ viņš vairs nespēj strādāt.
Jau gadu Jevgenijs cīnās ar ļaundabīgu audzēju nierē. Viņam tika veikta operācija, tika uzsākta ķīmijterpija, kas divas reizes tika mainīta, jo slimība tuprināja progresēt. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis ārstēšanu ar medikamentu Pembrolizumab, kas Jevgenija diagnozei nav valsts apmaksāta. Ik pēc 3 nedēļām šo zāļu iegādei ir nepieciešami 3860 eiro, gada gadumā nepieciešamas 16 devas par kopējo summu 61 760 eiro. Emocionāli ir ļoti smagi. Tuvinieki sniedz atbalstu, bet nepieciešamā naudas summa zāļu iegādei ir pārāk liela, lai to apmaksātu pašu spēkiem, tādēļ ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 25.05.2023

Projekts noslēgts 10.11.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Diānai Boļšakovai

Palīdzība Marijai Ogorodņikovai

Pirms lido, iestādi koku!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €