Follow us Today has already donated 1,439.26 €

Palīdzība Jevgenijam Kaiļam

Saņemta sēru vēsts. Jevgēnijs ir devies mūžībā. Visdziļākā līdzjutība tuviniekiem un sirsnīgs paldies ziedotājiem par atbaslstu grūtajā cīņā. 

Jevgenijam no Rīgas ir 44 gadi. Ģimenē izaudzināti divi bērni, kas ir jau pieauguši, jūlijā gaidāms pirmais mazbērniņš. Jevgenijs strādāja durvju un logu montāžas jomā, bet smagas slimības dēļ viņš vairs nespēj strādāt.
Jau gadu Jevgenijs cīnās ar ļaundabīgu audzēju nierē. Viņam tika veikta operācija, tika uzsākta ķīmijterpija, kas divas reizes tika mainīta, jo slimība tuprināja progresēt. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis ārstēšanu ar medikamentu Pembrolizumab, kas Jevgenija diagnozei nav valsts apmaksāta. Ik pēc 3 nedēļām šo zāļu iegādei ir nepieciešami 3860 eiro, gada gadumā nepieciešamas 16 devas par kopējo summu 61 760 eiro. Emocionāli ir ļoti smagi. Tuvinieki sniedz atbalstu, bet nepieciešamā naudas summa zāļu iegādei ir pārāk liela, lai to apmaksātu pašu spēkiem, tādēļ ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim!

The Project is placed online on: 25.05.2023

Project completed 10.11.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

UAVs for Ukrainian Armed Forces

Palīdzība Leonardam Ļaksam

Palīdzība Marijai Bozovičai

Before you fly, plant a tree!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 059 674.60 €