Seko mums Šodien saziedoti jau 315.00 €

Palīdzība Jeļenai Stoļerovai

Ziedojumu piesaiste noslēgta, jo Jeļenai mainīta ārstēšana. Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! 

Jeļenai no Rīgas ir 58 gadi, viņa izaudzinājusi 3 bērnus. Jeļena ir ļoti sievišķīga, viņa ir dejojusi austrumu dejas, aizraujas ar īpašu rokdarbu veidu – īru mežģīnēm, radot gan lakatus, gan kleitas. Viņas ikdienas darbs vismaz 30 gadu garumā bija celtņa operatore kuģu būvētavā. Darbs bija viņas sirdslieta, no bērnības šo profesiju viņa iemīlēja, jo arī viņas tēvs bija celtņa operators. Taču šobrīd viņa vairs nevar ne strādāt, ne dejot, jo viņai ir ļaundabīgs aknu audzējs.

Slimība atklājās nejauši pirms vairāk kā gada, nekādu sūdzību nebija. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis viņai lietot zāles, kas ļoti dārgas.  Lai arī Nexavar ir daļēji valsts kompensēts, tomēr ik mēnesi viņai jāmaksā 2959.70 eiro.  Jeļena saka, ka būs vajadzīgi vismaz  2 gadi, lai viņa sakrātu naudu vismaz vienai devai. Taču zāles nepieciešamas tūlīt un 12 mēnešus pēc kārtas. Tādu līdzekļu Jeļenai nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

16. jūlijā tapa zināms, ka zāļu cena ir samazināta un ik mēnesi nepieciešami 854.54 eiro. 

Palīdzēsim Jeļenai! 

Projekts ievietots portālā 04.07.2018

Projekts noslēgts 15.05.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Jānim Trūpam

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Venitai Elerei

Palīdzība Aigaram Mežulim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

180 811.88 €