Follow us Today has already donated 1,391.00 €

Palīdzība Jeļenai Stoļerovai

Ziedojumu piesaiste noslēgta, jo Jeļenai mainīta ārstēšana. Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! 

Jeļenai no Rīgas ir 58 gadi, viņa izaudzinājusi 3 bērnus. Jeļena ir ļoti sievišķīga, viņa ir dejojusi austrumu dejas, aizraujas ar īpašu rokdarbu veidu – īru mežģīnēm, radot gan lakatus, gan kleitas. Viņas ikdienas darbs vismaz 30 gadu garumā bija celtņa operatore kuģu būvētavā. Darbs bija viņas sirdslieta, no bērnības šo profesiju viņa iemīlēja, jo arī viņas tēvs bija celtņa operators. Taču šobrīd viņa vairs nevar ne strādāt, ne dejot, jo viņai ir ļaundabīgs aknu audzējs.

Slimība atklājās nejauši pirms vairāk kā gada, nekādu sūdzību nebija. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis viņai lietot zāles, kas ļoti dārgas.  Lai arī Nexavar ir daļēji valsts kompensēts, tomēr ik mēnesi viņai jāmaksā 2959.70 eiro.  Jeļena saka, ka būs vajadzīgi vismaz  2 gadi, lai viņa sakrātu naudu vismaz vienai devai. Taču zāles nepieciešamas tūlīt un 12 mēnešus pēc kārtas. Tādu līdzekļu Jeļenai nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

16. jūlijā tapa zināms, ka zāļu cena ir samazināta un ik mēnesi nepieciešami 854.54 eiro. 

Palīdzēsim Jeļenai! 

The Project is placed online on: 04.07.2018

Projekts noslēgts 15.05.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Stiprini Stipros!

Palīdzība Amandai Dzerkalei

Families with children who have impairments

Palīdzība Mārtiņam Cēberam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

727 706.62 €