Seko mums Šodien saziedoti jau 127.00 €

Palīdzība Jeļenai Ruseckai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Jeļenai no Rēzeknes ir 31 gads. Viņa viena audzina divus bērnus – 6 gadus vecu dēliņu un 9 gadus vecu meitu, kura ir īpašs bērniņš ar garīgās attīstības traucējumiem. Jeļena ir medmāsu palīgs un strādā Rēzeknes slimnīcas terapijas nodaļā.

Šī gada augustā Jeļena nejauši paslīdēja vannas istabā un sasita kāju pret dušas kabīnes durvīm.  Sākumā nelikās tik traki, viņa vēl 3 nedēļas turpināja strādāt.  Taču sāpes kļuva arvien stiprākas un ārsts konstatēja, ka Jeļenai plīsusi ceļgala priekšējā krusteniskā saite.

Lai Jeļena varētu strādāt un atgriezties darbā, neciešot sāpes un kāja normāli kustētos, viņai tika nozīmētas divas operācijas, kuras jāveic secīgi viena pēc otras. Pirmā jau ir veikta un tā ir valsts apmaksāta, taču par otru operāciju Jeļenai ir jāmaksā pašai. Operācija ir nozīmēta AIWA klīnikā un tā maksā 2030 eiro. Šādu līdzekļu Jeļenai nav, viņa ļoti vēlas strādāt un atgriezties darbā, lai turpinātu rūpēties par saviem bērniem. Viņa vienmēr pieradusi tik ar visu pati galā, bet šoreiz citas izejas nav, kā tikai lūgt līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim Jeļenai!

Projekts ievietots portālā 15.11.2021

Projekts noslēgts 26.11.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Klusais eņģelītis

Atbalsti rūpju bērniņus!

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Venitai Elerei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

162 312.92 €