Follow us Today has already donated 81.00 €

Palīdzība Jeļenai Ruseckai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Jeļenai no Rēzeknes ir 31 gads. Viņa viena audzina divus bērnus – 6 gadus vecu dēliņu un 9 gadus vecu meitu, kura ir īpašs bērniņš ar garīgās attīstības traucējumiem. Jeļena ir medmāsu palīgs un strādā Rēzeknes slimnīcas terapijas nodaļā.

Šī gada augustā Jeļena nejauši paslīdēja vannas istabā un sasita kāju pret dušas kabīnes durvīm.  Sākumā nelikās tik traki, viņa vēl 3 nedēļas turpināja strādāt.  Taču sāpes kļuva arvien stiprākas un ārsts konstatēja, ka Jeļenai plīsusi ceļgala priekšējā krusteniskā saite.

Lai Jeļena varētu strādāt un atgriezties darbā, neciešot sāpes un kāja normāli kustētos, viņai tika nozīmētas divas operācijas, kuras jāveic secīgi viena pēc otras. Pirmā jau ir veikta un tā ir valsts apmaksāta, taču par otru operāciju Jeļenai ir jāmaksā pašai. Operācija ir nozīmēta AIWA klīnikā un tā maksā 2030 eiro. Šādu līdzekļu Jeļenai nav, viņa ļoti vēlas strādāt un atgriezties darbā, lai turpinātu rūpēties par saviem bērniem. Viņa vienmēr pieradusi tik ar visu pati galā, bet šoreiz citas izejas nav, kā tikai lūgt līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim Jeļenai!

The Project is placed online on: 15.11.2021

Projekts noslēgts 26.11.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Atkārtota palīdzība Andai Kivlišai

Mazi solīši pretī lielajai dzīvei

Palīdzība Venitai Elerei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

162 266.92 €