Seko mums Šodien saziedoti jau 10,859.29 €

Palīdzība Jeļenai Ļevočko

Mērķis: 5 gadus vecas meitenes rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 4560

Jeļena ir 15 gadus veca pusaudze. Kad viņa piedzima, meitene svēra tikai 1175 gramus un bija 34 centimetrus gara. Jeļena piedzima priekšlaicīgi, sestajā grūtniecības mēnesī. Pusotra gada vecumā tika uzstādīta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka. Četru gadu vecumā Jeļenai tika veikta redzes operācija, lai uzlabotu redzi.

Ģimene regulāri ar meiteni nodarbojas, tiek nodrošināti rehabilitācijas kursi centrā „Vaivari”. Jau ceturto gadu Jeļena mācās mājās, interneta vidē kontaktējas ar draugiem. Viņai ļoti patīk veidot aplikācijas un izgatavot origami.

Diemžēl Jeļenas veselības stāvoklis ļoti traucē ikdienas dzīvei – slimības dēļ meitenei bieži sāp galva un mugura, viņa dažkārt uz ielas krīt, jo nespēj kontrolēt savu ķermeni. Arī pēc acu operācijas viņai ir saglabājusies šķielēšana un ir slikta redze.

Lai Jeļenai dotu cerības kļūt veselākai un līdzīgākai vienaudžiem, māmiņa vēlas meitai nodrošināt rehabilitāciju Starptautiskajā rehabilitācijas centrā Truskavecā, Ukrainā. Ar ziedotāju atbalstu Jeļenai jau bija iespēja iziet vienu rehabilitācijas kursu. Ir veselības uzlabojumi. Meitenei ir stabilāka gaita, kļuvusi fiziski izturīgāka.

Jeļenas ģimene izsaka pateicību ziedotājiem un cer, ka arī turpmāk varēs meitai dot šo tik ļoti nepieciešamo rehabilitāciju Ukrainā. Lai Jeļenai palīdzētu, nepieciešami 4560 latu.

2009. gada oktobrī- novembrī Rīgā RIMI un Supernetto veikalos ziedojumu kastītēs Jeļenai Ļevočko tika saziedoti 652,67 lati. Paldies visiem ziedotājiem!

Palīdzēsim Jeļenai!

Projekts ievietots portālā 24.09.2008., pēdējās izmaiņas 08.01.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Rūpju bērnu māmiņām

Atkārtota palīdzība Kristīnai Koniševskai

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 409.67 €