Seko mums Šodien saziedoti jau 419.00 €

Palīdzība Jeļenai Korsakai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. Trūkstošā summa tiks segta no Labdarības koncertā "Vienoti par iespēju"saziedotie līdzekļi. 

Jeļenai ir 61 gads, izaudzināti divi bērni.  Ar vīru abi saimnieko Neretas pusē, kur piemājas saimniecībā audzē dārzeņus, ogas, puķu un dārzeņu stādus, mājputnus, ko realizē vietējos tirdziņos. 

Visu savu dzīvi viņa aktīvi darbojusies dažādās nozarēs – gan dārzniecībās, gan kolhozos, vairākus gadus strādājusi Ķeipenes pagasta pārvaldē, atmodas laikos ar vīru nodibināja zemnieku saimniecību ar fermu, kuru krīzes laikā bija spiesti likvidēt.

Pagājušā gada februārī Jeļenai konstatēja ļaundabīgu ādas audzēju melanomu. Tas bija negaidīti un biedējoši. Nekas neliecināja par slimības progresējošo gaitu, kamēr metastāzes nesāka veidot izaugumus uz ādas, kurus pārbaudot, tika secināts par slimības izplatību visā ķermenī. Prognozes nebija spožas, ārstu konsīlijs terapijai nozīmēja zāles Vemurafenib. Tās ir dārgas un tikai daļēji valsts kompensētas zāles,  bet bez šīs zāļu terapijas ārsti nedeva nekādas cerības pat nodzīvot ilgāk par dažiem mēnešiem.

Šobrīd ir pagājis gandrīz gads kopš Jeļena lieto dārgās zāles. Tās patiešām palīdz, jo izmeklējumos tika konstatēts, ka lielie mezgli uz pusi samazinājušies. Pērn pavasarī nozīmētā kursa ietvaros nepieciešama vēl pēdējā zāļu deva, bet šobrīd ir izsmeltas visas ģimenes finansiālās iespējas tās iegādāties.  Nepieciešami 6747 eiro.

Iztērējot uzkrājumus, audzējot ziedus un dārzeņus tirgošanai, lietojot samazinātas zāļu devas Jeļena bija varējusi dzīvot un strādāt. “Esmu apņēmusies cīnīties ar slimību – neesmu nolaidusi rokas, joprojām ikdienā strādāju siltumnīcā un dārzā - gan lai nopelnītu naudu zālēm, gan lai darbs sniegtu mierinājumu. Ziedu audzēšana ir mana sirdslieta, kas sagādā man prieku un, kuru es cenšos dāvāt arī citiem,” stāsta Jeļena.

Palīdzēsim Jeļenai!

Projekts ievietots portālā 25.05.2018

Projekts noslēgts 19.06.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris Delfīns

Dod pieci!

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Maratam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 054 165.26 €