Seko mums Šodien saziedoti jau 2,565.50 €

Palīdzība Jeļenai Boļševičai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota. 

Jeļena jeb Liene ir no Rīgas, viņai ir 34 gadi. Pirms 11 gadiem, tolaik 23 gadus veco Lieni kādā vakarā pilsētas centrā uz ielas smagi piekāva. Viņai bija galvas smadzeņu kontūzija. Jauniete bija komā pat divas reizes, kad atmodās viņas stāvoklis bija ļoti smags. Viņa nerunāja, nespēja ēst pati un staigāt. Taču ar cītīgu rehabilitāciju viņas stāvoklis pakāpeniski uzlabojās. Liene pamazām atguva spēju runāt gan krievu valodā, gan latviešu valodā, pati ēst un staigāt ar speciālu spieķi - kvadrapodu. Lai arī grūtības vēl ir, tās ir pārvaramas.  

Lienes gaita ir nestabila, viņai ir līdzsvara traucējumi un bailes pakrist. Tādēļ ikdienā viņa savas gaitas plāno kopā ar mammu, kas viņu visus šo gadus atbalsta un viņai palīdz. Lienei ļoti patīk braukt uz jūru vai pavadīt laiku pie ezera un viņa skumst, ka kopš nelaimes viņai zuduši draugi. Tomēr Lienei ir apbrīnojams gribasspēks un vēlme būt patstāvīgākai, viņas vēlas staigāt pati, bez palīglīdzekļiem, tādēļ viņai nepieciešama intensīva rehabilitācija. Lienei Rīgas 1. slimnīcā nozīmēts 2 nedēļu rehabilitācijas kurss, kas izmaksā 1419 eiro. Liene lūdz līdzcilvēku palīdzību diviem šādiem  rehabilitācijas kursiem 2 838 eiro apmērā.

Palīdzēsim Lienei!

Projekts ievietots portālā 10.06.2022

Projekts noslēgts 01.08.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Viktorijai Diļevkai

Palīdzība Rinaldam Kukšam

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Palīdzība Anatolijam Naumovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

480 063.88 €