Follow us Today has already donated 8,919.50 €

Palīdzība Jeļenai Boļševičai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota. 

Jeļena jeb Liene ir no Rīgas, viņai ir 34 gadi. Pirms 11 gadiem, tolaik 23 gadus veco Lieni kādā vakarā pilsētas centrā uz ielas smagi piekāva. Viņai bija galvas smadzeņu kontūzija. Jauniete bija komā pat divas reizes, kad atmodās viņas stāvoklis bija ļoti smags. Viņa nerunāja, nespēja ēst pati un staigāt. Taču ar cītīgu rehabilitāciju viņas stāvoklis pakāpeniski uzlabojās. Liene pamazām atguva spēju runāt gan krievu valodā, gan latviešu valodā, pati ēst un staigāt ar speciālu spieķi - kvadrapodu. Lai arī grūtības vēl ir, tās ir pārvaramas.  

Lienes gaita ir nestabila, viņai ir līdzsvara traucējumi un bailes pakrist. Tādēļ ikdienā viņa savas gaitas plāno kopā ar mammu, kas viņu visus šo gadus atbalsta un viņai palīdz. Lienei ļoti patīk braukt uz jūru vai pavadīt laiku pie ezera un viņa skumst, ka kopš nelaimes viņai zuduši draugi. Tomēr Lienei ir apbrīnojams gribasspēks un vēlme būt patstāvīgākai, viņas vēlas staigāt pati, bez palīglīdzekļiem, tādēļ viņai nepieciešama intensīva rehabilitācija. Lienei Rīgas 1. slimnīcā nozīmēts 2 nedēļu rehabilitācijas kurss, kas izmaksā 1419 eiro. Liene lūdz līdzcilvēku palīdzību diviem šādiem  rehabilitācijas kursiem 2 838 eiro apmērā.

Palīdzēsim Lienei!

The Project is placed online on: 10.06.2022

Project completed 01.08.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Karo droši!

Palīdzība Aldai Kudorei

Twitter Convoy for Ukraine

Palīdzība Markam Bindukam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 739 886.94 €