Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Jeļenai Baikovai

Jeļenai ir 40 gadi. Viņa ar vīru, 16 gadus veco meitu, suni un kaķi dzīvo Jūrmalā. Jeļenas darbs saistīts ar profesionālās kosmētikas tirdzniecību frizieru un manikīru saloniem. Jeļena sportoja, viņai patika ar braukt gar jūru ar velosipēdu. Taču nu jau divus gadus tas vairs nav iespējams, jo Jeļenu piemeklējusi smaga slimība.  

Viņai sāka sāpēt roka. Ne ziedes, ne pretsāpju zāle īsti nepalīdzēja, arī masāžas un fizioterapija - nē. Sākās vizītes pie dažādiem speciālistiem un izmeklējumiem līdz viņai noteica diagnozi neHodžkina limfoma. Jeļena pārcieta vairākus ķīmijterapijas kursus, beir t stāvoklis neuzlabojas. Audzējs auga, tas jau bija vizuāli redzams, nospieda labās rokas asinsriti un nervus, līdz ar to roka praktiski vairs nefunkcionē. Tomēr pēc gada konstatēja, ka Jeļenai ir cita slimība Juinga sarkoma, kas ļaundabīgs mīksto audu audzējs. Ārsti ieteica rokas amputāciju, taču tā būtu sarežģīta, jo audzējs ir lokalizējies pleca locītavā. No amputācijas Jeļena pagaidām ir atteikusies un paralēli staru terapijai, viņa uzsāka meklēt palīdzību  ārzemēs.

Šobrīd Jeļenu ir piekritis uzņemt, izmeklēt un veikt ārstniecību Ichilov medicīniskais komplekss Izraēlā. Izmeklējumi, speciālistu konsultācijas un vismaz 4 ķīmijterapijas devas izmaksās vismaz 42 653 eiro. No ģimenes līdzekļiem Jeļena varēs apmaksāt ceļa un uzturēšanās izdevumus, bet ārstniecībai Jeļena ļoti lūdz līdzcilvēku palīdzību.  “Es esmu 40 gadīga sieviete ar nepilngadīgu bērnu un vīru. Es varu vēl būt derīga savā jomā un vispār valstī! Es gribu Dzīvot!”, saka Jeļena un lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai ārstētos!

Palīdzēsim Jeļenai!  

Projekts ievietots portālā 02.05.2022

Projekts noslēgts 25.12.1999

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Antonam Lastovskim

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība Jānim Lipinskim

Palīdzība Aleksandram Ļevčenko

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €