Follow us Today has already donated 625.00 €

Palīdzība Jeļenai Baikovai

Jeļenai ir 40 gadi. Viņa ar vīru, 16 gadus veco meitu, suni un kaķi dzīvo Jūrmalā. Jeļenas darbs saistīts ar profesionālās kosmētikas tirdzniecību frizieru un manikīru saloniem. Jeļena sportoja, viņai patika ar braukt gar jūru ar velosipēdu. Taču nu jau divus gadus tas vairs nav iespējams, jo Jeļenu piemeklējusi smaga slimība.  

Viņai sāka sāpēt roka. Ne ziedes, ne pretsāpju zāle īsti nepalīdzēja, arī masāžas un fizioterapija - nē. Sākās vizītes pie dažādiem speciālistiem un izmeklējumiem līdz viņai noteica diagnozi neHodžkina limfoma. Jeļena pārcieta vairākus ķīmijterapijas kursus, beir t stāvoklis neuzlabojas. Audzējs auga, tas jau bija vizuāli redzams, nospieda labās rokas asinsriti un nervus, līdz ar to roka praktiski vairs nefunkcionē. Tomēr pēc gada konstatēja, ka Jeļenai ir cita slimība Juinga sarkoma, kas ļaundabīgs mīksto audu audzējs. Ārsti ieteica rokas amputāciju, taču tā būtu sarežģīta, jo audzējs ir lokalizējies pleca locītavā. No amputācijas Jeļena pagaidām ir atteikusies un paralēli staru terapijai, viņa uzsāka meklēt palīdzību  ārzemēs.

Šobrīd Jeļenu ir piekritis uzņemt, izmeklēt un veikt ārstniecību Ichilov medicīniskais komplekss Izraēlā. Izmeklējumi, speciālistu konsultācijas un vismaz 4 ķīmijterapijas devas izmaksās vismaz 42 653 eiro. No ģimenes līdzekļiem Jeļena varēs apmaksāt ceļa un uzturēšanās izdevumus, bet ārstniecībai Jeļena ļoti lūdz līdzcilvēku palīdzību.  “Es esmu 40 gadīga sieviete ar nepilngadīgu bērnu un vīru. Es varu vēl būt derīga savā jomā un vispār valstī! Es gribu Dzīvot!”, saka Jeļena un lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai ārstētos!

Palīdzēsim Jeļenai!  

The Project is placed online on: 02.05.2022

Project completed 25.12.1999

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība ārkārtas situācijās

Atbalstīsim Ukrainas studentus, pasniedzējus, zinātniekus!

Palīdzi Ukrainas bēgļiem!

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 756 826.68 €