Seko mums Šodien saziedoti jau 60.10 €

Palīdzība Jēkabam Drandem

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Jēkabam nepieciešamā summa saziedota.

Jēkabs ir deviņus gadus vecs puisēns, kam jau kopš dzimšanas jāsadzīvo ar cerebrālās triekas uzliktajiem ierobežojumiem - zēns pārvietojas ratiņkrēslā un mācās spert soļus ar ortozēm un staigāšanas rāmi, taču zēna tālākai attīstībai un muskuļu kontraktūru novēršanai nepieciešama operācija Polijā un pēc tam intensīva un regulāra rehabilitācija gada garumā.

Jēkabs šogad beidzis mācības 1. klasē. Viņam ļoti patīk mūzika, matemātika, digitālā pasaule, multfilmas un garšo saldumi. Jēkabam ir arī vecāka māsa un mazais brālis, kas palīdz darīt blēņas un neatkarīgi no veselības ierobežojumiem piedzīvot īstu bērnību! Lai arī abi vecāki ikdienā strādā algotu darbu, lai nodrošinātu visu Jēkabam un pārējai ģimenei nepieciešamo, zēna operācijas un rehabilitācijas izmaksas ir apjomīgas un nepieciešams mūsu atbalsts. Kopā operācijai un rehabilitācijai nepieciešami EUR 5000. Palīdzēsim Jēkabam! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 28.06.2021

Projekts noslēgts 22.07.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Klusais eņģelītis

Dakteris POGA

Gaisma mūsu brīvībai!

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 828 468.19 €