Follow us Today has already donated 12,246.00 €

Palīdzība Jēkabam Drandem

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Jēkabam nepieciešamā summa saziedota.

Jēkabs ir deviņus gadus vecs puisēns, kam jau kopš dzimšanas jāsadzīvo ar cerebrālās triekas uzliktajiem ierobežojumiem - zēns pārvietojas ratiņkrēslā un mācās spert soļus ar ortozēm un staigāšanas rāmi, taču zēna tālākai attīstībai un muskuļu kontraktūru novēršanai nepieciešama operācija Polijā un pēc tam intensīva un regulāra rehabilitācija gada garumā.

Jēkabs šogad beidzis mācības 1. klasē. Viņam ļoti patīk mūzika, matemātika, digitālā pasaule, multfilmas un garšo saldumi. Jēkabam ir arī vecāka māsa un mazais brālis, kas palīdz darīt blēņas un neatkarīgi no veselības ierobežojumiem piedzīvot īstu bērnību! Lai arī abi vecāki ikdienā strādā algotu darbu, lai nodrošinātu visu Jēkabam un pārējai ģimenei nepieciešamo, zēna operācijas un rehabilitācijas izmaksas ir apjomīgas un nepieciešams mūsu atbalsts. Kopā operācijai un rehabilitācijai nepieciešami EUR 5000. Palīdzēsim Jēkabam! Kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 28.06.2021

Project completed 22.07.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Eleonorai Brukšteinai

Zobu feja

Cilvēkos ir spēks!

Development of Latvian-Ukrainian microsurgery capabilities

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 746 867.02 €