Seko mums Šodien saziedoti jau 3,072.08 €

Palīdzība Jēkabam Drandem

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Jēkabam nepieciešamā summa saziedota.

Jēkabs ir mērķtiecīgs un dzīvespriecīgs 7 gadus vecs puisītis, kas sadzīvo ar cerebrālās triekas uzliktajiem ierobežojumiem. Smadzeņu bojājuma dēļ puisēnam ir smagi kustību traucējumi - viņš nespēj staigāt, sevi aprūpēt, žokļa pataloģijas dēļ nevar arī parunāt, kaut zēnam ir laba uztvere un inetelekts. Smagais fiziskais stāvoklis nav traucējis Jēkaba mērķtiecībai un dzīvespriekam, taču viņam ir nepieciešama regulāra rehabilitācija - fizioterapija, ergoterapija, logopēds un citi speciālisti, kas māca puisēnam sadzīvot ar savu stāvokli un turpināt fizisko un garīgo attīstību.

Jēkabam garšo kūkas, ļoti patīk mūzika, matemātika, multenes un meitenes. Viņš kopš dzimšanas aktīvi vingro, lēni, taču neatlaidīgi turpinot savu fizisko attīstību, kopā ar speciālo pedagogu apgūst zinības skolas gaitu uzsākšanai, apmeklē parastu bērnudārzu kopā ar pasaulē lieliskāko asistenti, rotaļājas ar vecāko māsu un jaunāko brālīti, lēni, maziem solīšiem laužot savu ceļu šajā pasaulē.

Jēkaba rehabilitāciju ģimene ilgus gadus ir segusi par saviem privātajiem līdzekļiem - abi Jēkaba vecāki strādā, lai nodrošinātu visu trīs bērnu ģimenei nepieciešamo, taču rehabilitācijas izdevumi, ko veido ne vien regulārās nodarbību izmaksas, bet arī manipulācijas, kas jāveic ārvalstīs, līdzfinansējumi tehnisko palīglīdzeķļu iegādei vai nomai un citu Jēkaba specifisko vajadzību apmaksa, sastāda ļoti vērienīgu summu, tāpēc ģimene lūdz mūsu atbalstu rehabilitācijas centrā "Poga" notiekošo rehabilitācijas nodarbību apmaksai. Kopā nepieciešami 3000 EUR.

Kopā mēs to varam! Palīdzēsim Jēkabam!

 

Projekts ievietots portālā 13.01.2020

Projekts noslēgts 27.01.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Gunitai Tropiņai

Palīdzība Guntai Odriņai

Dakteris POGA

Grāmatu starts

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

731 133.70 €