Follow us Today has already donated 60.00 €

Palīdzība Jēkabam Drandem

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Jēkabam nepieciešamā summa saziedota.

Jēkabs ir mērķtiecīgs un dzīvespriecīgs 7 gadus vecs puisītis, kas sadzīvo ar cerebrālās triekas uzliktajiem ierobežojumiem. Smadzeņu bojājuma dēļ puisēnam ir smagi kustību traucējumi - viņš nespēj staigāt, sevi aprūpēt, žokļa pataloģijas dēļ nevar arī parunāt, kaut zēnam ir laba uztvere un inetelekts. Smagais fiziskais stāvoklis nav traucējis Jēkaba mērķtiecībai un dzīvespriekam, taču viņam ir nepieciešama regulāra rehabilitācija - fizioterapija, ergoterapija, logopēds un citi speciālisti, kas māca puisēnam sadzīvot ar savu stāvokli un turpināt fizisko un garīgo attīstību.

Jēkabam garšo kūkas, ļoti patīk mūzika, matemātika, multenes un meitenes. Viņš kopš dzimšanas aktīvi vingro, lēni, taču neatlaidīgi turpinot savu fizisko attīstību, kopā ar speciālo pedagogu apgūst zinības skolas gaitu uzsākšanai, apmeklē parastu bērnudārzu kopā ar pasaulē lieliskāko asistenti, rotaļājas ar vecāko māsu un jaunāko brālīti, lēni, maziem solīšiem laužot savu ceļu šajā pasaulē.

Jēkaba rehabilitāciju ģimene ilgus gadus ir segusi par saviem privātajiem līdzekļiem - abi Jēkaba vecāki strādā, lai nodrošinātu visu trīs bērnu ģimenei nepieciešamo, taču rehabilitācijas izdevumi, ko veido ne vien regulārās nodarbību izmaksas, bet arī manipulācijas, kas jāveic ārvalstīs, līdzfinansējumi tehnisko palīglīdzeķļu iegādei vai nomai un citu Jēkaba specifisko vajadzību apmaksa, sastāda ļoti vērienīgu summu, tāpēc ģimene lūdz mūsu atbalstu rehabilitācijas centrā "Poga" notiekošo rehabilitācijas nodarbību apmaksai. Kopā nepieciešami 3000 EUR.

Kopā mēs to varam! Palīdzēsim Jēkabam!

 

The Project is placed online on: 13.01.2020

Projekts noslēgts 27.01.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Families with children who have impairments

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

M3SA - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Palīdzība Vadimam Oleinikam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

588 648.13 €