Seko mums Šodien saziedoti jau 1,132.50 €

Palīdzība Jēkabam Bluķim

Sirsnīgs paldies par atbalstu! Jēkabiņam nepieciešamā summa ir saziedota!

Laikā, kad zied peonijas, čivina putniņi un spoži spīd saulīte, pasaulē ieradās Jēkabs. Smago dzemdību dēļ puisītim apstājās sirsniņa. Taču Jēkaba gribasspēks dzīvot izrādījās lielāks. Jēkabs tika pārvests uz reanimācijas nodaļu. Pēc tam sekoja ārstu apmeklējumi un rehabilitācijas. Ieguldītais darbs nebija veltīgs. Neskatoties uz ārsta prognozēm, Jēkabs jau līdz gada vecumam mācēja velties, rāpot un sēdēt. Vecāki bija pārliecināti, ka ilgi nav jāgaida, kad Jēkaba mazie solīši pieskandinās māju.

Diemžēl smagās dzemdības ir atstājušas sekas uz zēna attīstību. Jēkabam pašlaik ir 5 gadi.  Zēnam ir runas attīstības aizture un kustību traucējumi. Jēkabs izrunā vārdus - mamma, tētis, nē. Zēns sazinās savā izdomātā zīmju valodā. Vecāki dēlu saprot, bet ar apkārtējiem komunicēt nevar, Jēkabu nesaprot. Viņam tāpat kā citiem bērniem patīk rotaļāties, dziedāt, dejot un darīt blēņas. Pagaidām tas ir ierobežoti.

Lai veicinātu valodas attīstību, uzlabotu Jēkaba veselības stāvokli ārsts ieteicis delfīnterapiju. Ģimene lūdz palīdzību apmaksāt delfīnterapijas seansus 700 eiro apmērā. Pārējos ar terapiju saistītos ceļa, uzturēšanās un vīzu noformēšanas izdevumus ģimene segs paši. Delfīnterapiju iespējams saņemt Minskas delfinārijā vai arī Klaipēdas delfinārijā, kas darbu sāks 2015.gadā.

Palīdzēsim Jēkabam!

Projekts ievietots portālā 11.11.2014

Projekts noslēgts 17.11.2014

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Stiprini Stipros!

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Bērna sargeņģelis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

939 591.68 €