Seko mums Šodien saziedoti jau 733.00 €

Palīdzība Jānim Lūsim

29. aprīlī Jānis Lūsis ir devies mūžībā. Visdziļākā līdzjūtība tuviniekiem. Neizlietotie ziedojumi tiks izlietoti apbedīšanas izdevumu apmaksai un palīdzībai citiem nelaimē nonākušajiem pēc ģimenes ieskatiem. 

Ja nevēlaties, ka ar Jūsu ziedojuma neizlietoto daļu palīdz citam nelaimē nonākušajam, tad mēneša laikā var lūgt Ziedot.lv ziedojumu atgriezt, sūtot iesniegumu un maksājuma uzdevumu. 

Leģendāro Latvijas šķēpmetēju Jāni Lūsi piemeklējusi nelaime. Pirms gada Jānis ar šķietami nenozīmīgu un nelielu izaugumu uz auss ļipiņas vērsās pie mediķiem, taču atklājies, ka tas ir ļaundabīgs audzējs. Nekavējoties tika sākta ārstniecība, Jānis pārcietis starošanu un 5 operācijas.

Sportiskais rūdījums neļauj Jānim padoties, viņš ir optimistiski noskaņots un gatavs cīņai ar smago slimību. Šobrīd 81 gadus vecais Jānis Lūsis ir vienīgais Latvijas sportists, kurš Olimpiskajās spēlēs izcīnījis pilnu olimpisko spēļu medaļu komplektu. Viņš savā laikā bija viens no labākajiem pasaules šķēpmetējiem.  

Šobrīd ārstu konsīlijs Jānim ir nozīmējis medikamentus, kas diemžēl tikai daļēji ir valsts apmaksāti. Lai slimību apturētu ik mēnesi nepieciešami 6096.20 eiro, gada ilgam kursam 79 250.60 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Jānim Lūsim!

Projekts ievietots portālā 11.03.2020

Projekts noslēgts 29.04.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Aleksandram Šarokam

Mazo sirsniņu cerības

Atkārtota palīdzība Irēnai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 590 804.54 €