Follow us Today has already donated 2,295.13 €

Palīdzība Jānim Lūsim

29. aprīlī Jānis Lūsis ir devies mūžībā. Visdziļākā līdzjūtība tuviniekiem. Neizlietotie ziedojumi tiks izlietoti apbedīšanas izdevumu apmaksai un palīdzībai citiem nelaimē nonākušajiem pēc ģimenes ieskatiem. 

Ja nevēlaties, ka ar Jūsu ziedojuma neizlietoto daļu palīdz citam nelaimē nonākušajam, tad mēneša laikā var lūgt Ziedot.lv ziedojumu atgriezt, sūtot iesniegumu un maksājuma uzdevumu. 

Leģendāro Latvijas šķēpmetēju Jāni Lūsi piemeklējusi nelaime. Pirms gada Jānis ar šķietami nenozīmīgu un nelielu izaugumu uz auss ļipiņas vērsās pie mediķiem, taču atklājies, ka tas ir ļaundabīgs audzējs. Nekavējoties tika sākta ārstniecība, Jānis pārcietis starošanu un 5 operācijas.

Sportiskais rūdījums neļauj Jānim padoties, viņš ir optimistiski noskaņots un gatavs cīņai ar smago slimību. Šobrīd 81 gadus vecais Jānis Lūsis ir vienīgais Latvijas sportists, kurš Olimpiskajās spēlēs izcīnījis pilnu olimpisko spēļu medaļu komplektu. Viņš savā laikā bija viens no labākajiem pasaules šķēpmetējiem.  

Šobrīd ārstu konsīlijs Jānim ir nozīmējis medikamentus, kas diemžēl tikai daļēji ir valsts apmaksāti. Lai slimību apturētu ik mēnesi nepieciešami 6096.20 eiro, gada ilgam kursam 79 250.60 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Jānim Lūsim!

The Project is placed online on: 11.03.2020

Projekts noslēgts 29.04.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Draugu stipendija 2020

Grāmatu starts

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzība Dāvim Lambertam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

811 211.99 €