Seko mums Šodien saziedoti jau 2,255.63 €

Palīdzība Jānim Lipinskim

Trīspadsmitgadīgajam Jānim ir Dauna sindroms, viņš cieš arī no smagām alerģijām. Zēnam ir liela ģimene, un viņš ir jaunākais no 4 bērniem. Jānis ir ļoti smaidīgs, pozitīvs un čakls bērns. Zēnam ļoti patīk zīmēt un spēlēties ar puzlēm. Zēns mācās Rēzeknes speciālās internātskolas 7. klasē, kur vismīļākās viņam ir mūzikas nodarbības.

Zēns joprojām nerunā. Kopš dzimšanas viņam ir vidēji smaga garīga atpalicība ar izteiktiem runas un valodas attīstības traucējumiem. Pirms diviem gadiem Jānis apmeklēja delfīnterapijas kursu Lietuvā, pēc kura uzlabojās zēna emocionālais stāvoklis un uzvedība, koncentrēšanās spējas. Neirologs ir nozīmējis turpināt delfīnterapijas kursus, 96 audiologopēda nodarbības, 48 ergoterapijas nodarbības  un 13 dienu rehabilitāciju Jaunķemeru sanatorijā. Ģimenei nav tādu līdzekļu un viņi lūdz mūsu atbalstu. Kopējā nepieciešami 5470 eiro, no kuriem 3826 eiro jau ir pieejami no 2019. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. No ziedotājiem tiek lūgts 1644 eiro.

Kopā mēs varam palīdzēt!

Projekts ievietots portālā 16.06.2021

Projekts noslēgts 28.06.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Mazo sirsniņu cerības

POGA uz riteņiem

Palīdzība Iļjam Kaļvanam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 220 604.15 €