Follow us Today has already donated 2,215.63 €

Palīdzība Jānim Lipinskim

Trīspadsmitgadīgajam Jānim ir Dauna sindroms, viņš cieš arī no smagām alerģijām. Zēnam ir liela ģimene, un viņš ir jaunākais no 4 bērniem. Jānis ir ļoti smaidīgs, pozitīvs un čakls bērns. Zēnam ļoti patīk zīmēt un spēlēties ar puzlēm. Zēns mācās Rēzeknes speciālās internātskolas 7. klasē, kur vismīļākās viņam ir mūzikas nodarbības.

Zēns joprojām nerunā. Kopš dzimšanas viņam ir vidēji smaga garīga atpalicība ar izteiktiem runas un valodas attīstības traucējumiem. Pirms diviem gadiem Jānis apmeklēja delfīnterapijas kursu Lietuvā, pēc kura uzlabojās zēna emocionālais stāvoklis un uzvedība, koncentrēšanās spējas. Neirologs ir nozīmējis turpināt delfīnterapijas kursus, 96 audiologopēda nodarbības, 48 ergoterapijas nodarbības  un 13 dienu rehabilitāciju Jaunķemeru sanatorijā. Ģimenei nav tādu līdzekļu un viņi lūdz mūsu atbalstu. Kopējā nepieciešami 5470 eiro, no kuriem 3826 eiro jau ir pieejami no 2019. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. No ziedotājiem tiek lūgts 1644 eiro.

Kopā mēs varam palīdzēt!

The Project is placed online on: 16.06.2021

Projekts noslēgts 28.06.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Cilvēkos ir spēks!

For mums with special children

Palīdzība Airitai Ābolai (Mētrai)

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 220 564.15 €