Seko mums Šodien saziedoti jau 35.00 €

Palīdzība Jānim Lipinskim

Vienpadsmitgadīgajam Jānim ir Dauna sindroms. Jānis ir ļoti smaidīgs, pozitīvs un čakls bērns. Zēnam ļoti patīk zīmēt un spēlēties ar puzlēm. Jānis mācās Rēzeknes speciālās internātskolas 5. Klasē, kur vismīļākās viņam ir mūzikas nodarbības. Ģimenē ir četri bērni, Jānis ir jaunākais.

Zēns joprojām nerunā. Kopš dzimšanas viņam ir vidēji smaga garīga atpalicība ar izteiktiem runas un valodas attīstības traucējumiem.Pirms diviem gadiem Jānis apmeklēja delfīnterapijas kursu Lietuvā, pēc kura uzlabojās zēna emocionālais stāvoklis un uzvedība, koncentrēšanās spējas. Neirologs ir nozīmējis atkārtotu delfīnterapijas kursu Minskā, lai veicinātu turpmāko attīstību. Viena kursa izmaksas ir 800 eiro. Zēnam tiek rekomendētas arī logopēda (48 nod. * EUR 20) un peldēšanas nodarbības (30 nod. * EUR 23), kuru kopējās izmaksas ir 1 650 eiro. Vecāki ļoti vēlas, lai viņu bērns ir tāds pats kā citi bērni.

 Palīdzēsim Jānim!

 

Projekts ievietots portālā 27.11.2018

Projekts noslēgts 09.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris Delfīns

Palīdzība Albertam

Grāmatu starts

Palīdzība Annai Dumai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

953 298.91 €